1. Dziś możemy złożyć ofiary na rzecz wspólnot Kościoła znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji, na tzw. „Kościół w potrzebie”. Skarbona na ofiary znajduje się w przedsionku kościoła pod krzyżem.
 2. W tygodniu:
  • Święto rocznicy poświęcenia katedry wrocławskiej w poniedziałek 16.11,
  • Modlitwa wypominkowa za zmarłych od poniedziałku do piątku o 17.30 zgodnie z planem umieszczonym w gablocie i na stronie internetowej,
  • Nowenna do MB Nieustającej pomocy w środę o 18.00.
  • Koronka do miłosierdzia Bożego w piątek po mszy wieczornej następnie adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00.
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla.
 3. Od dziś możemy nabyć w zakrystii świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Świeca duża 15zł, mała 8 zł.
 4. Ograniczenia co do ilości, 30 osób w każdym z kościołów, oraz troska o nasze życie i zdrowie stawiają nas w sytuacji mocnego ograniczenia w przeżywaniu wspólnoty modlitwy. Niezwykle ważna w tym czasie jest troska o odpowiednie duchowe przeżywanie niedzieli jako Dnia Pańskiego. Czyńmy to w duchu modlitwy, lektury Pisma Świętego i udziale w transmisjach mszy św. Dla chrześcijanina niedziela jest dniem do Boga i rodziny, nie na pracę i zakupy. Transmisja niedzielnej mszy św. o g. 11.00 na parafialnym profilu na Fb.
 5. Kancelaria parafialna pracuje w trybie zdalnym przynajmniej do końca listopada. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Dziękujemy także za wszelkie ofiary na rzecz parafii.
 6. Przypominamy o obowiązku zachowania dystansu, dezynfekcji rąk i zasłania nosa i ust. Dla dobra wspólnego w mszach świętych i nabożeństwach nie mogą brać udziału osoby mające objawy infekcji: katar, kaszel, kichanie.
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Nowy numer „Nowego Życia” i kalendarze parafialne za dobrowolną ofiarę.