1. Obchodzimy dziś uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Służby Liturgicznej i Eucharystycznego Ruchu Młodych. Po każdej mszy modlimy się aktem ofiarowania NJSP, aby uzyskać przypisany na dziś odpust. Polecamy się dziś także wstawiennictwu św. Jana Pawła II.
 2. Dziękujemy za ofiary na rzecz wspólnot Kościoła znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji, na tzw. „Kościół w potrzebie” w kwocie 2117,50zł. Bóg zapłać. Dzisiejsza taca jest przeznaczona remonty kościołów w Archidiecezji Wrocławskiej.
 3. Jutro kończymy modlitwy wypominkowe (modlitwa za zmarłych poleconych za pomocą formularza przez internet). Do końca listopada oprócz nabożeństw wypominkowych odprawiamy 16 mszy św. za poleconych zmarłych.
 4. W zakrystii można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Świeca duża 15zł, mała 8zł.
 5. W tygodniu nowenna do MB Nieustającej pomocy w środę o 18.00 i koronka do miłosierdzia Bożego w piątek po mszy wieczornej następnie adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00.
 6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy adwent:
  • Roraty będziemy odprawiać w dni powszednie adwentu o g.7.00.
  • Rekolekcje Adwentowe w dniach 6-8 grudnia (będzie transmisja).
  • Spowiedź Adwentowa 19. grudnia. Zapraszamy do udziału.
 7. Obowiązują nadal ograniczenia co do ilości osób w każdym z kościołów (30 osób) oraz obowiązek zachowania dystansu, dezynfekcji rąk i zasłania nosa i ust. Transmisja niedzielnej mszy św. o g. 11.00 na parafialnym profilu  Fb.
 8. Kancelaria parafialna pracuje w trybie zdalnym przynajmniej do końca listopada. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Dziękujemy także za wszelkie ofiary na rzecz parafii.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Nowy numer „Nowego Życia” i kalendarze parafialne za dobrowolną ofiarę.