1. Obchodzimy dziś, zgodnie z wolą Papieża Franciszka, niedzielę Biblijną. Zachęcamy, aby dla każdego z nas była ona dniem szczególnego, osobistego spotkania z Jezusem poprzez lekturę Pisma Świętego. Każdego dnia możemy zyskać odpust zupełny przez praktykę 30 minut czytania i rozważania Słowa Bożego.
 2. Przeżywamy dziś Dzień solidarności z Chorwacją. Modlimy się za ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji. Datki na pomoc poszkodowanym możemy złożyć do puszki pod krzyżem w przedsionku kościoła. 
 3. Pierwszy tegoroczny Kurs dla narzeczonych, rozpocznie się w sobotę, 30.01.2021
  (Mszą św. o godz. 18:00) w kościele św. Anny w Praczach. Zapisy na kurs i konferencja po mszy św. Przy małej liczbie zgłoszeń – spotkania będą się odbywały stacjonarnie, jeśli będzie trzeba – zmienimy formę na on-line. Szczegóły na stronie: www.pracze.pl 
 4. Kancelaria parafialna w miesiącu styczniu czynna we wtorek i środę.
 5. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.
 6. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po mszy wieczornej.
 7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić 200. rocznicę urodzin sługi Bożego ks. Roberta Spiske, pochodzącego z naszej parafii założyciela zgromadzenia sióstr św. Jadwigi. Uroczysta msza św. o g. 12.30.
 8. Transmisja niedzielnych mszy św. o g. 11.00 na parafialnym profilu Fb.
 9. W kościele zachowujemy dystans społeczny, dezynfekujemy ręce przed wejściem i zasłaniamy nos i usta.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Nowego Życia, Gościa Niedzielnego i wydawnictw misyjnych.
 11. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz parafii. Informujemy, że można wskazać naszą parafię jako beneficjenta dla rozliczenia 1% podatku. Szczegóły na plakatach i ulotkach. Bóg zapłać.