1. Obchodzimy dziś 200. rocznicę urodzin Sługi Bożego ks. Roberta Spiske, pochodzącego z naszej parafii założyciela zgromadzenia sióstr św. Jadwigi. Uroczysta msza św. o g. 12.30. Zapraszamy teraz do obejrzenia krótkiego materiału, który przybliża nam postać ks. Spiske.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji. Kwota 2867, 50 zł została wpłacona na rzecz zbiórki. Bóg zapłać. 
 3. We wtorek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. z poświęceniem gromnic o: 7.15, 8.00, 9.30, 18.00 i 19.30. Tego dnia obchodzimy Dzień Życia Konsekrowanego i modlimy się za powołanych do życia zakonnego. Taca przeznaczona jest na klasztory kontemplacyjne i Diecezjalny Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy.
 4. Tzw. msze św. „kolędowe” w intencji wszystkich parafian, którzy z rożnych powodów nie mogli nas przyjąć w tym roku w swoich domach odprawimy 2 lutego o g. 9.30 i 19.30 odprawimy. Będzie można zaopatrzyć się w wodę, kredę i modlitwę błogosławienia domów. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 5. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o 18.00. Z okazji wspomnienia św. Błażeja tradycyjne błogosławieństwo od chorób gardła po każdej mszy św.
 6. I czwartek – msza św. ministrancka i modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne o g. 18.00.
 7. I piątek – okazja do spowiedzi od g. 7.30 i 17.30. O 8.00 msza św. Arcybractwa Straży honorowej NSPJ. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy wieczornej. Tradycyjne błogosławieństwo chleba z okazji wspomnienia św. Agaty po mszy św.
 8. I sobota – wizyty księży u chorych po uprzednim zgłoszeniu w zakrystii. Zmiana tajemnic Żywego Różańca o 17.30 w kościele.
 9. Za tydzień I niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację eucharystyczną po południu oraz na modlitwę uwielbienia z adoracją Eucharystyczną i modlitwą wstawienniczą po mszy o g. 18.00.
 10. Transmisja niedzielnych mszy św. o g. 11.00 na parafialnym profilu Fb.
 11. W kościele zachowujemy dystans społeczny, dezynfekujemy ręce przed wejściem i zasłaniamy nos i usta.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 13. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz parafii. Informujemy, że można wskazać naszą parafię jako beneficjenta dla rozliczenia 1% podatku. Szczegóły na plakatach i ulotkach. Bóg zapłać.

Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie w tej witrynie są ustawione na „zezwalaj na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal korzystasz z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Akceptuj