1. Dziś II niedziela Wielkiego Postu. Przeżywamy ją jako niedzielę Ad Gentes pod hasłem: „Żyjemy Eucharystią”. Przez ofiary do puszek możemy wesprzeć misje w Afryce i Oceanii. Gorzkie Żale dziś o g. 17.15.
 2. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.
 3. I czwartek – msza św. ministrancka z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne o g. 18.00. Krąg biblijny o 19.00.
 4. I piątek – okazja do spowiedzi od 7.30 i 17.30. Msza św. Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ o 8.00. Droga Krzyżowa o 8.30; 17.00 i 20.00. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy wieczornej.
 5. I sobota – wizyty u chorych po uprzednim zgłoszeniu w zakrystii lub kancelarii. Zmiana tajemnic Żywego Różańca o 17.30 w kościele.
 6. Za tydzień I niedziela miesiąca:
  • Msza dla dzieci rocznicowych o g. 11.00 w kościele Podwyższenia Krzyża,
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy o 12.30,
  • Modlitwa uwielbienia i modlitwa wstawiennicza po mszy wieczornej.
 7. Transmisja niedzielnych mszy św. o g. 11.00 oraz piątkowej Drogi Krzyżowej o g. 20.00 na parafialnym profilu Fb.
 8. W tym roku kościół św. Jadwigi jest kościołem stacyjnym Adoracyjnej Miejskiej Drogi Krzyżowej – stacja IX. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej.
 9. Osoby chętne do podjęcia posługi liturgicznej podczas Wielkiego Tygodnia (od niedzieli palmowej do Wigilii Paschalnej) prosimy o wpisanie się na listę kontaktową w zakrystii.
 10. Klub Integracji Społecznej przy ulicy Skoczylasa 8 zaprasza do skorzystania z bezpłatnego wsparcia psychologa, specjalisty terapii uzależnień, trenera sportu, doradcy zawodowego bezrobotnych mieszkańców Wrocławia, w trudnej sytuacji materialnej, Podczas zajęć można skorzystać także z poczęstunku, Plakat informacyjny oraz ulotki znajdują się w gablocie przy wejściu do kościoła.
 11. W kościele zachowujemy dystans społeczny, dezynfekujemy ręce przed wejściem i zasłaniamy nos i usta.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 13. Dziękujemy także za wszystkie ofiary na rzecz parafii. Bóg zapłać.