1. Dziś I niedziela – po mszy o 12.30 do g. 18.00 okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu. Koronka do Miłosierdzia Bożego o 15.00. Po mszy wieczornej modlitwa uwielbienia z adoracją i modlitwą wstawienniczą.
 2. Witamy w naszej parafii księży Adama Proroka, który będzie posługiwał jako rezydent przez najbliższy rok oraz Jakuba Wiechnika, neoprezbitera, który jest w naszej parafii do początku sierpnia. Niech w trudzie pracy duszpasterskiej wspiera czcigodnych księży Boże błogosławieństwo i nasza modlitwa.
 3. Obowiązuje wakacyjny porządek mszy św. (niedziela: 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00 oraz o 8.00 w kościele Podwyższenia Krzyża; w tygodniu o 8.00 i 18.00) i kancelarii (nieczynna w czwartki).
 4. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.
 5. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu W Piątek po mszy św. wieczornej do g. 21.00.
 6. W przyszłą niedzielę będziemy gościć salezjański wolontariat misyjny. Będziemy mieli możliwość poznania pracy salezjanów na misjach oraz ich materialnego wsparcia.
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 8. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prosimy o używanie maseczki we wnętrzu kościoła, w zakrystii i kancelarii.

  Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. więcej informacji

  Ustawienia plików cookie w tej witrynie są ustawione na „zezwalaj na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal korzystasz z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

  Akceptuj