1. Dziś I niedziela – po mszy o 12.30 do g. 18.00 okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu. Koronka do Miłosierdzia Bożego o 15.00. Po mszy wieczornej modlitwa uwielbienia z adoracją i modlitwą wstawienniczą.
  2. Witamy w naszej parafii księży Adama Proroka, który będzie posługiwał jako rezydent przez najbliższy rok oraz Jakuba Wiechnika, neoprezbitera, który jest w naszej parafii do początku sierpnia. Niech w trudzie pracy duszpasterskiej wspiera czcigodnych księży Boże błogosławieństwo i nasza modlitwa.
  3. Obowiązuje wakacyjny porządek mszy św. (niedziela: 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00 oraz o 8.00 w kościele Podwyższenia Krzyża; w tygodniu o 8.00 i 18.00) i kancelarii (nieczynna w czwartki).
  4. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.
  5. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu W Piątek po mszy św. wieczornej do g. 21.00.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy gościć salezjański wolontariat misyjny. Będziemy mieli możliwość poznania pracy salezjanów na misjach oraz ich materialnego wsparcia.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  8. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prosimy o używanie maseczki we wnętrzu kościoła, w zakrystii i kancelarii.