1. W ostatnią niedzielę lipca – decyzją Ojca Świętego Franciszka – w całym Kościele obchodzimy – w tym roku po raz pierwszy – Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Z tej okazji życzymy wszystkim osobom starszym, wszystkim Babciom i Dziadkom aby, mimo pewnych ograniczeń wynikających z wieku i życiowych doświadczeń, żyli pełnią życia. Drodzy, Babcie, Dziadkowie i wszystkie Osoby Starsze, życzymy Wam dużo odwagi i siły, abyście mogli z radością w sercu realizować to piękne powołanie i byście byli szczęśliwi. Życzymy, byście spotykali na swoich drogach życia, w różnych osobach, anioły, które będą dla Was świadectwem bliskości Pana Boga. Niech Boże obecność i błogosławieństwo będą dla Was źródłem siły, radości i pokoju. Wszystkiego najlepszego!
  2. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.
  3. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po mszy św. wieczornej do g. 21.00.
  4. Za tydzień I niedziela miesiąca. Adoracja Eucharystyczna po mszy o 12.30 do g. 17.45. Po mszy wieczornej modlitwa uwielbienia z adoracją eucharystyczną i modlitwą wstawienniczą.
  5. W przyszłą niedzielę możliwość szczepień w mobilnym punkcie od g. 9.00 do 16.00. Prosimy o przekazanie informacji zainteresowanym.
  6. Zapraszamy do pielgrzymowania w 41. WROCŁAWSKIEJ PIESZEJ PIELGRZYMCE NA JASNĄ GÓRĘ 3-10.08.2021 r. Szczegóły dot. zapisów w gablocie i w internecie.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  8. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prosimy o używanie maseczki we wnętrzu kościoła, w zakrystii i kancelarii.