1. Dziękujemy Bogu za świadectwo życia i dar beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej. Transmisja uroczystości w TV.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na rzecz SOLIDARNOŚCI z AFGAŃCZYKAMI. Kwotę 2281,50 wpłaciliśmy na konto zbiórki. Bóg zapłać.
 3. Dziś msze odpustowe w kościele Podwyższenia Krzyża z racji przypadającego we wtorek święta Podwyższenia Krzyża.
 4. Spotkanie rodziców kandydatów przed bierzmowaniem, grupa starsza za dziś po mszy wieczornej (g. 19.00) w kościele.
 5. Różaniec Fatimski z procesją jutro po mszy wieczornej.
 6. Spotkanie mężczyzn św. Józefa we wtorek o 19.15 w sali parafialnej. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.
 7. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.
 8. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po mszy św. wieczornej do g. 21.00.
 9. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce Archidiecezji Wrocławskiej na Jasną Górę 17 września. Plan w gablocie.
 10. Serdecznie zapraszamy dorosłych razem z dziećmi, do udziału w parafialnej akcji LAUDATO SI – SPRZĄTANIE ŚWIATA, która odbędzie się w sobotę 18 września. Rozpoczynamy o 10.00 przy sali parafialnej. Następnie udamy się do Lasu Mokrzańskiego. Każdy uczestnik otrzyma worki na śmieci i rękawiczki. Zakończenie poczęstunkiem ok. 13.00. Dziękujemy Radzie Osiedla, Jednostce Wojskowej, Nadleśnictwu Miękinia, firmom Ekosystem i Ekolandia za wsparcie naszych działań.
 11. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, grupa starsza, w sobotę (18.09) o g. 19.00 w kościele.
 12. Zapraszamy wszystkich dorosłych do udziału w weekendowych rekolekcjach „Kurs Nowe Życie”, których celem jest doświadczenie żywej obecności Jezusa Zmartwychwstałego i Ducha Świętego oraz odnowienie życia wiary. Kurs odbędzie się w naszej parafii w dniach 24-26 września. Informacje na plakatach i w intrenecie.
 13. Zgłoszenia dzieci na przygotowanie do I komunii świętej można dokonać w kancelarii parafialnej do 16 września. Spotkanie rodziców odbędzie się 19. września po mszy wieczornej (g. 19.00) w kościele.
 14. Zachęcamy chłopców z klasy III SP i starszych do włączenia się w szeregi służby liturgicznej. Zgłoszenia kandydatów na ministrantów u ks. Łukasza. Spotkanie ministrantów i lektorów w piątek po mszy wieczornej.
 15. Zachęcamy do zgłaszania kandydatów do Rady Parafialnej. Karty zgłoszenia można pobrać w zakrystii. Termin zgłoszeń do 26 września. Szczegóły na plakacie w gablocie.
 16. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie bieżącego numeru Nowego Życia poświęconemu błogosławionym. Mamy też kalendarze misyjne i maryjne na rok 2022.
 17. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przypominamy o konieczności używania maseczki w przestrzeniach zamkniętych.