1. Wczoraj przeżywaliśmy parafialny odpust ku czci św. Jadwigi. Bóg zapłać za wszelkie przygotowania i pomoc w uświetnieniu tej uroczystości.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę z okazji Dnia Papieskiego – kwota 2933zł oraz na rzecz remontu domu rekolekcyjnego we Lwowie – kwota 7000zł. Bóg zapłać!
  3. Głosowanie na kandydatów do Rady Parafialnej dziś po każdej mszy św. Lista kandydatów wywieszona jest w gablocie. Dziś także wybory do Rad Osiedli.
  4. Kolejne spotkanie kursu Alpha dziś o 17.15 w sali parafialnej. Można dołączyć.
  5. Modlitwa uwielbienia dziś o 19.00 w sali parafialnej.
  6. W ubiegłą niedzielę papież Franciszek rozpoczął XVI Zwyczajne Zgromadzeni Ogólne Synodu Biskupów pod hasłem „Synod, czyli nasza wspólna droga”. Inauguracja tego wydarzenia na szczeblu diecezji na miejsce dziś w katedrze wrocławskiej. Módlmy się wszyscy za to ważne dla Kościoła naszych czasów wydarzenie.
  7. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w każdą środę o 18.00. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji pięknej procesji fatimskiej w ub. środę.
  8. Spotkanie biblijne w tym tygodniu w czwartek wyjątkowo o g. 18.00 u sióstr Notre Dame na ul. św. Marcina. Gościem będzie ks. prof. Mariusz Rosik.
  9. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek po mszy św. wieczornej do g. 21.00. Tego dnia, z okazji wspomnienia św. Jana Pawła II modlimy się za rodziny.