1. Dziękujemy za zgłaszanie kandydatur i udział w głosowaniu do Rady Parafialnej. Oddano ponad 210 głosów, co pokazuje poziom naszego zaangażowania w życie wspólnoty parafialnej. Lista wybranych członków Rady jest wywieszona w gablocie. Osoby te uzyskały ponad 10% poparcia.
 2. Rozpoczynamy dziś Tydzień Misyjny w Kościele, który obchodzimy pod hasłem „Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy”. Gościmy o. Oblatów, którzy wygłoszą kazania i będą rozprowadzać kalendarze misyjne.
 3. Kolejne spotkanie kursu Alpha dziś o 17.15 w sali parafialnej. Można dołączyć.
 4. Jutro uroczystość bierzmowania, której o g. 18.00 będzie przewodniczył Arcybiskup Wrocławski J.E. Józef Kupny. Zachęcamy do wspólnej modlitwy. W związku z tym różaniec o g. 17.00.
 5. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w każdą środę o 18.00.
 6. Spotkanie biblijne w każdy czwartek o g. 19.00.
 7. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek po mszy św. wieczornej do g. 21.00.
 8. Zachęcamy dzieci z klasy IV i starsze do udziału w dziecięcej scholi parafialnej. Spotkania w każdą niedzielę o g. 10.00 w sali parafialnej.
 9. Zgłoszenia na przygotowanie do bierzmowania (klasa VIII i starsza młodzież) można dokonać w zakrystii. Pierwsze spotkanie 30.10 o g. 19.00.
 10. Korowód Wszystkich Świętych w przyszłą niedzielę po mszy o 11.00. Zapraszamy do przebrania się za anioła lub świętego i udziału wszystkie dzieci.
 11. Kartki wypominkowe można składać do skarbony przy ambonie lub z zakrystii. Prosimy o czytelne wpisywanie imion i ulic.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.