1. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na Kościół prześladowany w Libanie. Kwotę 2751 zł wpłaciliśmy na konto zbiórki. Bóg zapłać.
 2. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla – Światowy Dzień Młodzieży. Zapraszamy na spotkanie młodych na Ostrowie Tumskim. Eucharystia w katedrze o godz. 15.00. Udział w spotkaniu jest ważnym elementem przygotowania młodzieży do bierzmowania.
 3. Spotkanie rodziców dzieci przed I komunią dziś o g. 19.00 w kościele.
 4. Modlitwa uwielbienia dziś o 19.00 w sali parafialnej. Zapraszamy.
 5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na remonty i budowę kościołów. W odpowiedzi na apel przewodniczącego episkopatu możemy dziś wesprzeć pomoc na rzecz migrantów składając ofiary do skarbony przy krzyżu w przedsionku kościoła.
 6. Modlitwa wypominkowa w poniedziałek i wtorek o g. 17.30. Odczytamy imiona zmarłych z kartek bez podanej ulicy lub spoza parafii.
 7. Zachęcamy dzieci z klasy IV i starsze do udziału w dziecięcej scholi parafialnej. Spotkania w każdą niedzielę o g. 10.00 w sali parafialnej.
 8. Za tydzień rozpoczynamy Adwent. Rekolekcje będą od 5 do 7 grudnia. Roraty o 6.45. Spowiedź adwentowa w piątek 18. Grudnia.
 9. Dziś i za tydzień ministranci będą rozprowadzać „zdrapkę adwentową”, która jest formą kalendarza adwentowego z postanowieniami na każdy dzień. Zebrane ofiary zasilą fundusz ministrancki.
 10. Zapraszamy na spotkanie „Droga do wolności finansowej”. Szczegóły w gablocie i internecie.
 11. W minionym tygodniu zakończyliśmy malowanie wnętrza kościoła MB Pocieszenia w Marszowicach. Przy okazji dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz remontów i inwestycji w naszej parafii.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 13. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przypominamy o konieczności używania maseczki w przestrzeniach zamkniętych.