1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się i włączyli w organizację Orszaku III Króli w naszej parafii. Na cel domu samotnej matki zebraliśmy kwotę 1262 zł. Bóg zapłać!
 2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania – grupa starsza (ks. Mariusz) – dziś o 18.00 – msza i spotkanie.
 3. Różaniec fatimski w czwartek po mszy św. wieczornej.
 4. III spotkanie synodalne w parafii będzie w sobotę 15. stycznia g. 18.30 w sali parafialnej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, też osoby, które wcześniej nie uczestniczyły w spotkaniach.
 5. Zapraszamy na kurs „Biblia o finansach”, który rozpocznie się we wtorek 11.stycznia. Szczegóły na plakatach i w Internecie.
 6. Nowa poradnia rodzinna w Leśnicy rozpocznie swoją działalność 10.01.2022. Oferujemy bezpłatne konsultacje ze specjalistami – psychologami, pedagogiem, doradcą rodzinnym i neurologopedą. Zapraszamy na konsultacje wszystkich, którzy potrzebują wsparcia, doświadczają trudności osobistych, małżeńskich, wychowawczych czy innych związanych ze zdrowiem psychicznym, relacjami, samooceną. W ofercie poradni zaplanowane są bezpłatne warsztaty dla rodziców, rodziców nastolatków oraz małżonków. Więcej informacji na plakacie.
 7. Z racji wizyt duszpasterskich od 2 stycznia spowiedź będzie tylko podczas mszy porannych (przedpołudniowych w niedzielę).
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 9. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.
 10. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja w piątek po mszy wieczornej do g. 21.00.
 11. Spotkanie dziecięcej scholi parafialnej w niedzielę o g. 9.30 w sali parafialnej.
 12. Spotkanie rodziców dzieci przed I komunią – 23.01, g. 17.15 w kościele.
 13. Koncert kolęd – zapraszamy 23.01, g. 19.00.
 14. Informujemy o ograniczeniu od 15 grudnia przez ministerstwo zdrowia ilości osób niezaszczepionych w kościele do 30% pojemności. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przypominamy o konieczności używania maseczki i zachowywania odstępów.