1. Przeżywamy dziś Niedzielę Słowa Bożego, która przypomina każdemu z nas wezwanie do osobistego czytania, rozważania i modlitwy Słowem Bożym. Przy tej okazji zachęcamy do pobrania aplikacji pod nazwą „Dzieło Biblijne”, która jest dostępna nieodpłatnie w sklepie Play oraz App Store.
  2. Spotkanie rodziców dzieci przed I komunią – 23.01, g. 17.15 w kościele.
  3. Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu zespołu „Laudate Dominium” i przyjaciół dziś o g. 19.00.
  4. Kończymy w tym tygodniu wizytę duszpasterską. Z rodzinami, które zgłosiły chęć kolędy będziemy indywidulanie uzgadniać terminy wizyt.
  5. Zgodnie z decyzją Arcybiskupa Wrocławskiego w przyszłą niedzielę możemy przez ofiary do puszek wspomóc klasztory klauzurowe.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym załączony jest audiobook z tekstem Pisma Świętego.
  7. Zapraszamy dzieci do udziału w scholi parafialnej. Spotkania w każdą niedzielę o g. 9.30 w sali parafialnej.
  8. Chcemy podziękować za wszystkie darowizny na rzecz parafii złożone w ub. roku w formie wpłaty na OPP – kwota 6.332 zł, oraz w postaci indywidualnych wpłat bankowych i darowizn imiennych w kwocie 76.255zł. Dzięki tym środkom w trudnych dniach ograniczenia działalności parafii mogliśmy bezpiecznie opłacić wszystkie zobowiązania oraz bez obawy realizować zamierzone inwestycje. Jeszcze raz serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim darczyńcom.
  9. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.
  10. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja w piątek po mszy wieczornej do g. 21.00.
  11. Informujemy o ograniczeniu od 15 grudnia przez ministerstwo zdrowia ilości osób niezaszczepionych w kościele do 30% pojemności. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przypominamy o konieczności używania maseczki i zachowywania odstępów.