1. W środę odchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej), dzień życia konsekrowanego. Poświęcenie świec na każdej mszy (7.15, 8.00, 18.00). Zgodnie z zapowiedzią możemy wspomóc klasztory klauzurowe przez ofiary do skarbony w przedsionku kościoła (przy krzyżu) przez najbliższy tydzień.
 2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Wszystkim rodzinom serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, owocne rozmowy i ofiary złożone na potrzeby parafii, seminarium duchownego, diecezji i księży. Bóg Zapłać.
 3. W czasie ferii szkolnych kancelaria parafialna czynna we wtorki i środy.
 4. I czwartek – wspomnienie św. Błażeja, modlitwa za chorych na gardło.
 5. I piątek – okazja do spowiedzi od 7.30 i 17.30. Msze św. o 8.00 (arcybractwo Straży Honorowej NSPJ) i 18.00. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja po mszy wieczornej do g. 21.00.
 6. I sobota – zmiana tajemnic żywego różańca o 17.30. Konferencja przed chrzcielna po mszy św. wieczornej (dla wszystkich rodzin, które chcą ochrzcić dziecko od lutego br.).
 7. I niedziela – modlitwa uwielbienia po mszy św. wieczornej.
 8. Rodziny, które chcą przygotować swoje dzieci do wczesnej komunii świętej prosimy o zgłoszenie w zakrystii do 15 lutego.
 9. Na prośbę policji przekazujemy ostrzeżenie dotyczące wzmożonej aktywności oszustów, którzy wyłudzają od osób starszych pieniądze metodą na wnuczka, policjanta, pracownika medycznego itp.
 10. W związku z dużą ilością zakażeń przypominamy o konieczności dezynfekcji rąk przy wejściu i zakładaniu maseczki w kościele, zakrystii i kancelarii.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 12. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.
 13. Zapraszamy dzieci do udziału w scholi parafialnej. Spotkania w każdą niedzielę o g. 9.30 w sali parafialnej.