1. IV spotkanie synodalne w naszej parafii odbędzie się 20 lutego (niedziela) o godz. 17.00 w sali parafialnej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
 2. Zapraszamy na modlitwę uwielbienia dziś o godz. 19.00 w sali parafialnej.
 3. Również dziś o godz. 19.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (grupa starsza prowadzona przez Ks. Mariusza).
 4. Osoby, które chciałyby zaangażować się w czytanie Słowa Bożego podczas Mszy Świętych prosimy o zgłoszenie się w zakrystii. Natomiast osoby, które już pełnią tę posługę proszone są o wpisanie się na grafik, który znajduje się w zakrystii.
 5. W sobotę, 26 lutego 2022 na godz. 10.30 zapraszamy do Archikatedry Wrocławskiej namodlitwę w intencji osób zaangażowanych w Synod i jego dobrych owoców.
 6. W przyszłą niedzielę, 27 lutego 2022 nasi ministranci i lektorzy będą rozprowadzać Zdrapki Wielkopostne. Jest to zestaw 40 ćwiczeń dla ducha i ciała przeznaczonych na Wielki Post, umieszczonych na papierowej planszy zakrytej zdrapką. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na działalność wspólnoty ministranckiej w naszej parafii.
 7. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla mam z małymi dziećmi. Szczegóły na plakacie i w Internecie.
 8. Zbiórka elektro odpadów (zużyty sprzęt AGD, RTV, elektryczny i elektroniczny) odbędzie się w dniach 6-8 marca.
 9. Na prośbę Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego Informujemy o istniejącym od 1 lipca 2021 roku ustawowym obowiązku złożenia Deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw przez wszystkich właścicieli i zarządców budynków. Szczegóły w Internecie.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 11. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.
 12. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja w piątek po mszy wieczornej do g. 21.00.
 13. Zapraszamy dzieci do udziału w scholi parafialnej. Spotkania w każdą niedzielę o g. 9.30 w sali parafialnej.
 14. Przypominamy o konieczności dezynfekcji rąk przy wejściu i zakładaniu maseczki w kościele, zakrystii i kancelarii.