1. Wszystkim parafianom i przyjaciołom parafii składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i obfitości łask od Chrystusa Zmartwychwstałego. Niech Jego obecność przemienia każdy dzień, spotkanie i trud naszego życia codziennego.
 2. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego jest pierwszym dniem oktawy Wielkanocy, która zakończy się w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W dni oktawy, które mają rangę uroczystości nie obowiązuje post, ani wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 3. W poniedziałek wielkanocny msze święte jak w każdą niedzielę. Zgodnie ze zwyczajem modlimy się tego dnia za wrocławskiej wyższe seminarium duchowne i Papieski Wydział Teologiczny i na ich potrzeby przeznaczamy ofiary na tacę.
 4. Druga Niedziela Wielkanocna to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Nowenna i modlitwa koronką dziś i w poniedziałek po mszy o g. 16.30, a w kolejne dni tygodnia po mszy wieczornej. W przyszłą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo „godziny miłosierdzia” na g. 15.00.
 5. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu w środę i czwartek.
 6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o g. 18.00.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po mszy wieczornej do g. 21.00.
 8. Zapraszamy do udziału w seminarium odnowy wiary, które rozpoczniemy w niedzielę 24. kwietnia po mszy wieczornej. Seminarium składa się z 8 spotkań, w czasie których uczestnik może odnowić swoją modlitwę i doświadczenie Boga.
 9. Dziękujemy za ofiary złożone w kościele i za włączenie się w akcję „torba miłosierdzia”. Przed Wielkanocą do prawie 80 rodzin trafiły paczki rozwiezione przez naszych wolontariuszy. Bóg zapłać!
 10. Z serca dziękujemy za wszelką pomoc udzielaną cały czas uchodźcom, w szczególny sposób parafialnemu zespołowi na rzecz pomocy Ukrainie. Na ternie parafii zostało przyjętych ponad 100 osób, które na skutek wojny uciekły ze swoich domów. Zapraszamy też na spotkania integracyjne dla Ukraińców w drugą i czwartą niedzielę miesiąca od g. 15 do 17 w sali parafialnej. Najbliższe spotkanie 24 kwietnia. Trwajmy wszyscy w modlitwie o pokój na Ukrainie i w świecie.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 12. Istnieje możliwość cotygodniowych odwiedzin chorych z komunią świętą w każdą niedzielę. Zachęcamy też do zgłaszania w zakrystii chorych na spowiedź i komunię przed Wielkanocą.
 13. Pomoc Ukrainie: Zbiórka darów rzeczowych i zgłoszenia noclegów w Źródełku pn. – pt. w g. 14.00-20.00 (informacje na plakacie), ofiary pieniężne wpłacamy na konto Caritas lub składamy do skarbony pod amboną.