1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na nabożeństwo „godziny miłosierdzia” na g. 15.00. Dziś rozpoczyna się także tydzień miłosierdzia „Gdzie jest miłosierdzie, tam rozkwita pokój”.
 2. Święcenia biskupie ks. Macieja Małygi dziś o 15.00 w katedrze. Otoczmy nowego biskupa naszą modlitwą.
 3. Dziś rozpoczynamy seminarium odnowy wiary. Seminarium składa się z 8 spotkań, w czasie których uczestnik może odnowić swoją modlitwę i doświadczenie Boga. Każde spotkanie to wspólna modlitwa, konferencja i rozmowa na tematy wiary. Nie ma zapisów. Pierwsze spotkanie dziś po mszy wieczornej w kościele. Zapraszamy.
 4. W poniedziałek świętego Marka Ewangelisty, a we wtorek liturgiczna uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski. Msze święte jak w dzień powszedni.
 5. Biuro cmentarza przy ul. Krzelowskiej (Marszowice) będzie nieczynne w poniedziałek.
 6. Zapraszamy do udziału w warsztatach dla małżonków „Razem przez życie”. Celem warsztatów jest pogłębienie więzi małżeńskiej i komunikacji w rodzinie. Rozpoczęcie warsztatów 4.05.2022. Szczegóły na plakacie.
 7. Zapraszamy do udziału w weekendzie dla małżeństw i rodzin w dniach 10-12 czerwca. Szczegóły na plakacie i w internecie.
 8. Rozpoczęła się kolejna seria nauk przedmałżeńskich. Można dołączyć jeszcze w sobotę. Nauki odbywają się w par. św. Anny we Wrocławiu-Praczach w sobotę po mszy wieczornej.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 10. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o g. 18.00.
 11. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po mszy wieczornej do g. 21.00.
 12. Istnieje możliwość cotygodniowych odwiedzin chorych z komunią świętą w każdą niedzielę. Zachęcamy też do zgłaszania w zakrystii chorych na spowiedź i komunię przed Wielkanocą.
 13. Pomoc Ukrainie: Zbiórka darów rzeczowych i zgłoszenia noclegów w Źródełku pn. – pt. w g. 14.00-20.00 (informacje na plakacie), ofiary pieniężne wpłacamy na konto Caritas lub składamy do skarbony pod amboną.