1. Po mszy wieczornej kontynuujemy seminarium odnowy wiary.
 2. Dekanalne spotkanie presynodlane dziś o g. 19.00 w par. św. Andrzeja Boboli we Wrocławiu – Kuźnikach.
 3. Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego w sobotę 4 czerwca. Rozpoczniemy je mszą św. pod przewodnictwem J.E. Bp. Macieja Małygi. Następnie agapa, nieszpory, konferencja, akatyst do Ducha Świętego i modlitwa uwielbienia z adoracją Eucharystyczną i modlitwą o dary Ducha Świętego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 4. Nabożeństwa czerwcowe przez cały miesiąc w niedzielę o g. 17.30, a w dni powszednie po mszy św. wieczornej.
 5. Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego przez cały tydzień po nabożeństwie.
 6. I czwartek – msza św. ministrancka z modlitwą o powołania kapłańskie o g. 18.00.
 7. I piątek – okazja do spowiedzi od 7.30 i 17.30. O 8.00 msza św. Straży Honorowej NSPJ. Po mszy wieczornej koronka do miłosierdzia Bożego i adoracja do g. 21.00.
 8. I sobota – księża odwiedzą chorych. Zmiana tajemnic żywego różańca o 17.30. Konferencja przed chrzcielna po mszy św. wieczornej.
 9. Uroczystość I komunii w sobotę 4 czerwca. Rocznica I komunii w niedzielę 5 czerwca na mszy o 12.30. Módlmy się z dzieci i ich rodziny o dobre przeżycie tego spotkania z Jezusem.
 10. Zapraszamy do udziału w weekendzie dla małżeństw i rodzin w dniach 10-12 czerwca. Szczegóły na plakacie i w internecie.
 11. Zapraszamy do udziału w kursie Emaus. Kurs to trzydniowe rekolekcje, których celem jest spotkanie i doświadczenie działania Słowa Bożego. Termin 23-25 czerwca. Szczegóły na plakacie i w internecie.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Czerwcowy numer Nowego Życia poświęcony jest męczennicom elżbietańskim, których beatyfikacja będzie 11. czerwca we wrocławskiej katedrze.
 13. Msze św. gregoriańskie od parafian za śp. ks. Krzysztofa Szuwarta będą odprawione w miesiącu sierpniu. Każdy może dołączyć do tej wspólnej modlitwy ofiarują mszę św. Wieczny odpoczynek, racz Mu dać Panie….
 14. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o g. 18.00.
 15. Pomoc Ukrainie: Zbiórka darów rzeczowych i zgłoszenia noclegów w Źródełku pn. – pt. w g. 14.00-20.00 (informacje na plakacie), ofiary pieniężne wpłacamy na konto Caritas lub składamy do skarbony pod amboną.