1. Dziś uroczystość Zesłania Ducha Świętego i I niedziela miesiąca. Adoracja Eucharystyczna po mszy o 12.30 do 16.20 (o 15.00 koronka). Nie ma seminarium odnowy wiary (zakończenie za tydzień), ani modlitwy uwielbienia. Dziękujemy wszystkim za pomoc i włączenie się w organizację czuwania przed Zesłaniem Ducha Świętego.
 2. Jutro święto NMP Matki Kościoła, a w czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana. Msze jak w dzień powszedni.
 3. Nabożeństwa czerwcowe przez cały miesiąc w niedzielę o g. 17.30, a w dni powszednie po mszy św. wieczornej. Do piątku trwa biały tydzień.
 4. Spotkanie wolontariatu we wtorek.
 5. Spotkanie bierzmowanych (grupa młodsza, prowadzi ks. Łukasz) w sobotę o 19.15 w kościele.
 6. Beatyfikacja sióstr elżbietanek, męczennic z II wojny światowej w sobotę 11. czerwca we wrocławskiej katedrze (więcej w Nowym Życiu).
 7. Zapraszamy do udziału w weekendzie dla małżeństw i rodzin w dniach 10-12 czerwca. Szczegóły na plakacie i w internecie.
 8. Zapraszamy do udziału w kursie Emaus. Kurs to trzydniowe rekolekcje, których celem jest spotkanie i doświadczenie działania Słowa Bożego. Termin 23-25 czerwca. Szczegóły na plakacie i w internecie.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 10. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o g. 18.00.
 11. Spotkania grupy biblijnej i wspólnoty „Sychar” w czwartek po mszy wieczornej.
 12. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja eucharystyczna w piątek po mszy wieczornej.
 13. Pomoc Ukrainie: Zbiórka darów rzeczowych i zgłoszenia noclegów w Źródełku pn. – pt. w g. 14.00-20.00 (informacje na plakacie), ofiary pieniężne wpłacamy na konto Caritas lub składamy do skarbony pod amboną.