1. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przygotowanie ołtarzy i uroczystego przebiegu procesji w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Przez tydzień po Bożym Ciele procesja eucharystyczna wokół kościoła z litanią do NSPJ.
 2. Gościmy dziś z kazaniami ks. Piotr Sierzchuła, który przygotowuje się do wyjazdu na misje. Po mszy możemy wesprzeć go materialnie. Módlmy się tez za naszego misjonarza.
 3. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa w czwartek 23. Czerwca. Po mszy wieczornej procesja i poświęcenie wianków.
 4. Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, głównego patrona Archidiecezji Wrocławskiej w piątek 24 czerwca. Tego dnia Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny zaprasza małżeństwa i rodziny na Mszę świętą, do Katedry Wrocławskiej na godzinę 18.30.Będziemy modlić się za małżeństwa i rodziny naszej archidiecezji za wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela patrona naszej archidiecezji i Matki kościołów z Dolnego Śląska. Pragniemy także w tym dniu łączyć się duchowo z Ojcem Świętym i Rodzinami przeżywającymi Światowe Spotkanie Rodzin w Rzymie, które zakończy Rok Rodziny ,,Amoris laetitia„.
 5. Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP w sobotę 25 czerwca.
 6. Zapraszamy na „Słodką Niedzielę” w formie kawiarenki w okienku parafialnym w przyszłą niedzielę. Zebrane ofiary przeznaczymy na wolontariat parafialny.
 7. Za tydzień będziemy gościć młodzież z Salwatoriańskiego Wolontariatu Misyjnego.
 8. Zapraszamy do udziału w kursie Emaus. Kurs to trzydniowe rekolekcje, których celem jest spotkanie i doświadczenie działania Słowa Bożego. Termin 23-25 czerwca. Szczegóły na plakacie i w internecie.
 9. Zakończyliśmy prace renowacyjno-remontowe przy domu sióstr. W ostatnich miesiącach wykonana została hydroizolacja, docieplenie i osuszenie fundamentu, naprawione zostały i pomalowane tynki w przyziemiu. Prace, których koszt wyniósł około 50.000 zł objęły także naprawę ogrodzenia od strony ul. Wolskiej. Bóg zapłac za wszelkie ofiary.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 11. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o g. 18.00.
 12. Spotkania grupy biblijnej w czwartek po mszy wieczornej.
 13. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja eucharystyczna w piątek po mszy wieczornej.
 14. Pomoc Ukrainie: Zbiórka darów rzeczowych i zgłoszenia noclegów w Źródełku pn. – pt. w g. 14.00-20.00 (informacje na plakacie), ofiary pieniężne wpłacamy na konto Caritas lub składamy do skarbony pod amboną.