1. Witamy w naszej parafii ks. Marcina Kamieniaka, który przez miesiąc będzie wspierał nas w duszpasterstwie. Otaczamy Księdza Neoprezbitera naszymi modlitwami i życzymy owocnego czasu posługi.
  2. Dziś I niedziela miesiąca. Adoracja Eucharystyczna po mszy św. o g. 12.30 do 17.45. Modlitwa uwielbienia z adoracją i modlitwą wstawienniczą po mszy św. wieczornej.
  3. Jeszcze dziś można wesprzeć papieski dzieła misyjne przez ofiarę do skarbony. Równocześnie w imieniu młodzieży z Salwatoriańskiego Wolontariatu Misyjnego dziękujemy za ofiary złożone w ub. niedzielę.
  4. I czwartek – msza wieczorna z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne
  5. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja eucharystyczna w piątek po mszy wieczornej.
  6. I Archidiecezjalna Pielgrzymka  Margaretek Dwunastek do Milicza odbędzie się w sobotę 30 Zapisy na autokar w zakrystii. Program na plakacie i w internecie.
  7. CARITAS ARCHIDIECEZJI WROCLAWSKIEJ informuje:Są wolne miejsca na turnusy wypoczynkowe w ośrodku Caritas w Łebie. W cenie wyjazdu zagwarantowany jest 9-dniowy pobyt w ośrodku, pełne wyżywienie, podróż autokarem w obie strony, ubezpieczenie i oplata klimatyczna. Zapisy w Biurze Caritas i pod numerem telefonu: 664 456 585.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  9. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.
  10. Obowiązuje wakacyjny porządek posług w parafii. Msze św. w niedzielę o 8.00; 9.30; 11.00; 12.30 i 18.00 oraz o 8.00 w kościele Podwyższenia Krzyża. W dzień powszedni o 8.00 i 18.00. Kancelaria w czwartek nieczynna. Wszystkim życzymy udanego wypoczynku wakacyjnego.
  11. Przypominamy rodzicom, że warunkiem, aby dziecko uczęszczało na religię w klasie pierwszej jest złożenie pisemnej deklaracji woli. Najlepiej uczynić to w momencie składania podania o przyjęcie dziecka do szkoły.