1. W minionym tygodniu wysłaliśmy wspacie (żywność i trasport) o wartości 6500 zł do par. św. Jana Pawła II we Lwowie-Sokolnikach. Parafię tę wspieramy od wybuchu wolny w Ukrainie. Na początku września chcemy zorganizować kolejny transport i odwiedzić potrzebujących we Lwowie w odpowiedzi na kierowane do nas zaproszenia.
 2. Biuro parafialne na cmentarzu przy ul. Krzelowskiej (Marszowice) będzie nieczynne w poniedziałek 18. lipca.
 3. Uroczystość bł. Czesława, patrona Wrocławia w środę 20. lipca. Msze o 8.00 i 18.00 (nowenna).
 4. W przyszłą niedzielę zapraszamy na kolejną „słodką niedzielę” do okienka parafialnego. Będzie możliwość spotkania się, skosztowania wypieków oraz wsparcia działań wolontariatu parafialnego.
 5. I Archidiecezjalna Pielgrzymka Margaretek Dwunastek do Milicza odbędzie się w sobotę 30 lipca. Zapisy na autokar w zakrystii. Program na plakacie i w internecie.
 6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 7. Wszystkim życzymy udanego wypoczynku wakacyjnego. Obowiązuje wakacyjny porządek posług w parafii.
 8. Poświęcenie pojazdów 25 lipca (poniedziałek św. Jakuba i Krzysztofa) po mszy św. wieczornej.
 9. Mszę św. gregoriańską za św. ks. Krzysztofa Szuwarta rozpoczniemy 1. sierpnia. Skarbonka na ofiary na te msze od parafian jest ustawiona na bocznym ołtarzu.
 10. Msze św. w niedzielę o 8.00; 9.30; 11.00; 12.30 i 18.00 oraz o 8.00 w kościele Podwyższenia Krzyża. W dzień powszedni o 8.00 i 18.00. Kancelaria w czwartek nieczynna.
 11. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.
 12. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja eucharystyczna w piątek po mszy wieczornej.
 13. Przypominamy rodzicom, że warunkiem, aby dziecko uczęszczało na religię w klasie pierwszej jest złożenie pisemnej deklaracji woli. Najlepiej uczynić to w momencie składania podania o przyjęcie dziecka do szkoły.