1. Zapraszamy dziś na kolejną „słodką niedzielę” do okienka parafialnego. Będzie możliwość spotkania się, skosztowania wypieków oraz wsparcia działań wolontariatu parafialnego. Początek po mszy o 9.30
  2. Mszę św. gregoriańską za śp. ks. Krzysztofa Szuwarta rozpoczniemy 1. sierpnia. Skarbonka na ofiary na te msze od parafian jest ustawiona na bocznym ołtarzu.
  3. Poświęcenie pojazdów 25 lipca (poniedziałek św. Jakuba i Krzysztofa) po mszy św. wieczornej.
  4. Pod hasłem: „Poznawaj nowych ludzi i wspólnie odkrywajmy wiarę” zapraszamy na kolejną edycję kursu Alpha. Początek w niedzielę 25.09. Szczegóły w internecie.
  5. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu przy ul. Czerwonego Krzyża 5/9  zaprasza wszystkich zdrowych mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska do oddawania krwi. W okresie urlopowym wielu naszych stałych krwiodawców wyjeżdża, stąd też zmagamy się z problemem malejących zapasów tego życiodajnego leku. Zgłaszając się do oddania krwi należy zabrać ze sobą dokument ze zdjęciem. Krwiodawcą może być osoba w wieku od 18 do (60- jeżeli nigdy nie oddawała krwi) lub 65 lat (jeżeli już oddawała krew) ciesząca się ogólnie dobrym zdrowiem.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  7. Wszystkim życzymy udanego wypoczynku wakacyjnego. Obowiązuje wakacyjny porządek posług w parafii. Msze św. w niedzielę o 8.00; 9.30; 11.00; 12.30 i 18.00 oraz o 8.00 w kościele Podwyższenia Krzyża. W dzień powszedni o 8.00 i 18.00. Kancelaria w czwartek nieczynna.
  8. I Archidiecezjalna Pielgrzymka MargaretekDwunastek do Milicza odbędzie się w sobotę 30 Zapisy na autokar w zakrystii. Program na plakacie i w internecie.
  9. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.
  10. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja eucharystyczna w piątek po mszy wieczornej.
  11. Przypominamy rodzicom, że warunkiem, aby dziecko uczęszczało na religię w klasie pierwszej jest złożenie pisemnej deklaracji woli. Najlepiej uczynić to w momencie składania podania o przyjęcie dziecka do szkoły.