1. Nabożeństwo Fatimskie z procesją w sobotę 13 sierpnia po mszy św. wieczornej.
 2. Zapraszamy na pielgrzymkę Żywego Różańca do Henrykowa w sobotę 20. sierpnia. Koszt 35 zł. Informacje i zapisy u p. Janiny Sokołowskiej i w zakrystii.
 3. Pod hasłem: „Poznawaj nowych ludzi i wspólnie odkrywajmy wiarę” zapraszamy na kolejną edycję kursu Alpha. Początek w niedzielę 25.09. Szczegóły w internecie.
 4. Mszę św. gregoriańską za śp. ks. Krzysztofa Szuwarta odprawiamy do końca. sierpnia. Zachęcamy do dołączenia do tych mszy św. od parafian.
 5. Na prośbę policji ostrzegamy, szczególnie seniorów przed oszustami próbującymi wyłudzić oszczędności przez różne formy kontaktu telefonicznego. Szczegóły ogłoszenia w gablocie.
 6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 7. Wszystkim życzymy udanego wypoczynku wakacyjnego. Obowiązuje wakacyjny porządek posług w parafii.
 8. Msze św. w niedzielę o 8.00; 9.30; 11.00; 12.30 i 18.00 oraz o 8.00 w kościele Podwyższenia Krzyża. W dzień powszedni o 8.00 i 18.00. Kancelaria w czwartek nieczynna.
 9. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.
 10. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja eucharystyczna w piątek po mszy wieczornej.
 11. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu przy ul. Czerwonego Krzyża 5/9zaprasza wszystkich zdrowych mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska do oddawania krwi. W okresie urlopowym wielu naszych stałych krwiodawców wyjeżdża, stąd też zmagamy się z problemem malejących zapasów tego życiodajnego leku. Zgłaszając się do oddania krwi należy zabrać ze sobą dokument ze zdjęciem. Krwiodawcą może być osoba w wieku od 18 do (60- jeżeli nigdy nie oddawała krwi) lub 65 lat (jeżeli już oddawała krew) ciesząca się ogólnie dobrym zdrowiem.
 12. Przypominamy rodzicom, że warunkiem, aby dziecko uczęszczało na religię w klasie pierwszej jest złożenie pisemnej deklaracji woli. Najlepiej uczynić to w momencie składania podania o przyjęcie dziecka do szkoły.