1. Dziś w naszej parafii gościmy Ks. Jerzego Babiaka, dyrektora Zespołu Szkół Salezjańskich Don Bosco we Wrocławiu wraz z młodzieżą z Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego. Młodzi wolontariusze chcą podzielić się świadectwem i doświadczeniem pracy misyjnej. Dziękujemy za ich świadectwo i zachęcamy do zatrzymania się oraz rozmowy z nimi przy wyjściu z kościoła. Możemy także wesprzeć podejmowanie przez nich dzieła.
  2. Również dziś zapraszamy na kolejną „słodką niedzielę” do okienka parafialnego. Będzie możliwość spotkania się, skosztowania wypieków oraz wsparcia działań wolontariatu parafialnego. Początek po Mszy o 9.30.
  3. W poniedziałek, 22 sierpnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Upamiętniający Ofiary Aktów Przemocy ze względu na Religię lub Wyznanie.
  4. W piątek, 26 sierpnia, uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze Święte o godz. 8.00 i 18.00.
  5. XIII Pielgrzymka OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH oraz ich rodzin, opiekunów i przyjaciół do HENRYKOWA odbędzie się w sobotę, 27 sierpnia. Więcej informacji w gablocie.
  6. Mszę św. gregoriańską za śp. ks. Krzysztofa Szuwarta odprawiamy do końca sierpnia. Można jeszcze dołączyć do tych Mszy Świętych od parafian.
  7. Od niedzieli 28 sierpnia powraca zwyczajny porządek Mszy Świętych. Niedzielna Eucharystia będzie sprawowana o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 16.30, 18.00 (kościół św. Jadwigi), o godz. 8.00 i 11.00 (kościół Św. Krzyża) i o godz. 9.30 (Marszowice).
  8. Pod hasłem: „Poznawaj nowych ludzi i wspólnie odkrywajmy wiarę” zapraszamy na kolejną edycję kursu Alpha. Początek w niedzielę 25.09. Szczegóły w internecie.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.