1. Dziś odpusty w kościołach pomocniczych Podwyższenia Krzyża Świętego i NMP Nieustającej Pomocy.
 2. Witamy dziś ks. Rafał Kowalskiego, który głosi dziś Słowa Boże w kościele św. Jadwigi.
 3. Nabożeństwo Fatimskie z procesją we wtorek 13.08 po mszy św. wieczornej. Tego samego dnia spotkanie mężczyzna św. Józefa.
 4. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego w środę 14.09.
 5. Pielgrzymka i czuwanie Archidiecezji Wrocławskiej na Jasnej Górze w piątek 16.09. Informacje i zapisy w zakrystii. Koszt 60 zł.
 6. „Laudato Si” – pod tym hasłem od 3 lat włączamy się w akcję „sprzątania świata”. W tym roku podejmujemy to dzieło w sobotę 17.09 i zapraszamy do udziału we wspólnym sprzątaniu, integracji oraz na smaczny poczęstunek. Szczegóły na plakacie.
 7. Spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania (grupa Ks. Mariusza, III rok przygotowania) w sobotę 17.09 o godz. 19.00 w kościele.
 8. Prowadzimy stałą zbiórkę na pomoc Ukrainie. Z tych środków sfinansowaliśmy w czasie wakacji transport ok. 6 ton żywności do Lwowa. Dostaliśmy też zaproszenie, żeby odwiedzić tamtejszą parafię św. Jana Pawła II w Sokolnikach. Zbiórka żywności, którą chcemy zawieźć przy tej okazji rozpocznie się w niedzielę 18.09.
 9. Spotkanie rodziców, którzy chcą przygotować dzieci do I komunii św. w niedzielę 18.09 o g. 19.00 w kościele. Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy w każdą niedzielę na mszę św. o g. 11.00 w kościele Podwyższenia Krzyża.
 10. „Gdzie szukać? Jak odnaleźć nadzieję?” – zapraszamy na weekendowe rekolekcje w naszej parafii w dniach 23-25.09 (piątek-niedziela). Szczegóły na plakacie
 11. „Poznawaj nowych ludzi i wspólnie odkrywajmy wiarę” – tymi słowami zapraszamy na kolejną edycję kursu Alpha. Początek w niedzielę 25.09. Szczegóły w internecie.
 12. Dekanalny kurs przedmałżeński rozpocznie się w sobotę 24.09 o 19.00 w par. św. Anny we Wrocławiu-Praczach. Szczegóły na stronie pracze.pl
 13. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 14. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.
 15. Spotkanie grupy biblijnej w czwartek o 19.00 w domu parafialnym.
 16. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja eucharystyczna w piątek po Mszy wieczornej.
 17. Poradnia Rodzinna przy naszej Parafii zaprasza rodziców nastolatków na warsztaty ze specjalistami „Szkoła przetrwania z nastolatkiem”. Warsztaty zaczynają się 07.09. o godzinie. 18.00.  Podczas 7 spotkań opowiemy o rozwoju nastolatków, komunikacji, radzeniu sobie z emocjami, zagrożeniach związanych z uzależnieniami oraz o tym, jak budować dobrą i wspierającą relację ze swoim nastoletnim dzieckiem. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Projekt jest współfinansowany ze środków  Gminy Wrocław. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły dotyczące warsztatów oraz możliwości zapisu na plakacie w gablocie.