Od dziś w czasie mszy św. prezentujemy ogłoszenia w nowej, skróconej  formie. Pełna treść ogłoszeń poniżej i w gablotach parafialnych.

 1. Dziękujemy za udział w pielgrzymce na Jasną Górę i akcji sprzątania świata „Laudato Si”. Wszystkich zachęcamy do lektury prasy katolickiej i życzymy pięknego tygodnia.
 2. Prowadzimy stałą zbiórkę na pomoc Ukrainie. Z tych środków sfinansowaliśmy w czasie wakacji transport ok. 6 ton żywności do Lwowa. Dostaliśmy też zaproszenie, żeby odwiedzić tamtejszą parafię św. Jana Pawła II w Sokolnikach. Zbiórka żywności i chemii, którą chcemy zawieźć do parafii we Lwowie rozpocznie się dziś. Szczegóły na plakacie.
 3. Dziś po mszy wieczornej w kościele spotkanie rodziców, którzy chcą przygotować dzieci do I komunii św.
 4. Dzieci przygotowujące się do I komunii wraz z rodzicami zapraszamy w każdą niedzielę na mszę św. o g. 11.00 w kościele Podwyższenia Krzyża.
 5. Dzieci rocznicowe i starsza zapraszamy na mszę św. na g. 11.00 do kościoła św. Jadwigi.
 6. „Gdzie szukać? Jak odnaleźć nadzieję?” – zapraszamy na weekendowe rekolekcje w naszej parafii w dniach 23-25.09 (piątek-niedziela). Szczegóły na plakacie.
 7. „Poznawaj nowych ludzi i wspólnie odkrywajmy wiarę” – tymi słowami zapraszamy na kolejną edycję kursu Alpha. Początek w niedzielę 25.09. Szczegóły w internecie.
 8. Dekanalny kurs przedmałżeński rozpocznie się w sobotę 24.09 o 19.00 w par. św. Anny we Wrocławiu-Praczach. Szczegóły na stronie pracze.pl
 9. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.
 10. Spotkanie zarządu Rady Parafialnej w środę o 19.00.
 11. Spotkanie grupy biblijnej w czwartek o 19.00 w domu parafialnym.
 12. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja eucharystyczna w piątek po Mszy wieczornej.
 13. Spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa ks. Mariusza) w sobotę po mszy wieczornej. W przyszłą niedzielę spotkanie rodziców tych kandydatów.
 14. Poradnia Rodzinna przy naszej Parafii prowadzi warsztat pt:. „Szkoła przetrwania z nastolatkiem”. Warsztaty odbywają się w środę o godzinie. 18.00. Tematyka dotyczy :  rozwoju nastolatków, komunikacji, radzeniu sobie z emocjami, zagrożeniach związanych z uzależnieniami oraz o tym, jak budować dobrą i wspierającą relację ze swoim nastoletnim dzieckiem. Szczegóły dotyczące warsztatów oraz możliwości zapisu na plakacie w gablocie.