W czasie mszy św. prezentujemy ogłoszenia w nowej, skróconej  formie. Pełna treść ogłoszeń poniżej i w gablotach parafialnych.

 1. Dziękujemy wszystkim za przygotowanie i udział w odpuście parafialnym.
 2. Dziękujemy za ofiary przekazywane w ramach „słodkiej niedzieli”. Za kwotę 4000zł zakupiliśmy i zainstalowaliśmy kocioł grzewczy dla potrzebującej rodziny w parafii. Bóg zapłać.
 3. Zakończyliśmy prace przy modernizacji i budowie chodnika na cm. w Marszowicach. Całkowity koszt robót wyniósł 24.500 zł.
 4. Dziś niedziela misyjna. Kazania głosi ks. Robert Begierski, który buduje kościół w Bielawie. Zbiórka na misje i na budowę kościoła.
 5. Dziękujemy wszystkim za przygotowanie i udział w odpuście parafialnym.
 6. Dzieci rocznicowe i starsze zapraszamy na mszę św. na g. 11.00 do kościoła św. Jadwigi.
 7. Dziś o 19.00 spotkanie rodziców dzieci przed I komunią.
 8. Po mszy o 11.00 spotkanie dla dzieci w Źródełku.
 9. Nabożeństwo różańcowe przez cały miesiąc o g. 17.15.
 10. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.
 11. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja eucharystyczna w piątek po Mszy wieczornej.
 12. Korowód „Wszystkich Świętych” w przyszłą niedzielę po mszy o 11.00 w kościele parafialnym. Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału i przebrania się w stroje świętych patronów.
 13. Zgłoszenia dla młodzieży pragnącej rozpocząć przygotowania do bierzmowania można pobierać w zakrystii. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania rozpoczynających formację przed przyjęciem sakramentu w przyszłą niedzielę o g. 19.00 w kościele. Kolejne 5.11.22.
 14. Młodych i starszych zachęcamy do wstąpienia w szeregi Służby Liturgicznej. Zgłoszenia w zakrystii i u ks. Łukasza.
 15. Nabożeństwa wypominkowe rozpoczniemy od 3 listopada. Wypełnione kartki można składać w zakrystii lub do skarbony przy ołtarzu bocznym.
 16. Poradnia Rodzinna przy naszej Parafii zaprasza na warsztaty: dla Mam z małymi dziećmii dla małżonków: „Razem przez życie”. Szczegóły na plakacie.