W czasie mszy św. prezentujemy ogłoszenia w nowej, skróconej  formie. Pełna treść ogłoszeń poniżej i w gablotach parafialnych.

 1. Składamy wszystkim parafianom i gościom najlepsze życzenia błogosławieństwa Bożego, sił i zdrowia z okazji Nowego Roku.
 2. Przeżywamy uroczystość NMP Bożej Rodzicielki. Msze jak w niedzielę. Nie ma mszy o 8:00 w kościele Podwyższenia Krzyża, w Marszowicach msza o 12:30.
 3. I niedziela miesiąca. Adoracja Eucharystyczna po mszy o 12.30 do 16.20.
 4. W najbliższym tygodniu:
  • msze święte według porządku zwyczajnego o 7.15, 8.00 i 18.00.
  • I czwartek – msza wieczorna z modlitwą o powołania
  • Uroczystość Objawienia Pańskiego w piątek 6.01. Msze jak w niedzielę. Po mszy o 12.30 zapraszamy do udziału w Leśnickim Orszaku III Króli. W zakrystii są już dostępne korony na orszak.
  • I sobota – zmiana tajemnic Żywego Różańca o 17.15. Po mszy wieczornej konferencja przed chrzcielna w kościele.
  • Za tydzień zapraszamy na jasełka parafialne po mszy o 16.30 oraz modlitwę uwielbienia po mszy wieczornej.
 5. Dziękujemy za zgłoszenia na wizytę duszpasterską. Kolęda u rodzin, które zaprosiły księdza do 24.12 zgodnie z grafikiem zamieszczonym w gablocie i na stronie internetowej. Pozostałe rodziny odwiedzimy w dodatkowych terminach.
 6. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii w postaci wpłat na konto, wpłat kartą czy w gotówce. Przekazane środki pozwalają nam opłacać bieżące koszty funkcjonowania i prowadzić konieczne remonty i inwestycje. Bóg zapłać.
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

 1. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.
 2. Po mszy wieczornej w piątek koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja do g. 21.00.