1. Dziś:
  • Po każdej Mszy Świętej (od godz. 9.00 do wyczerpania zapasów) dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 51 wraz z rodzicami w ramach kiermaszu będą rozprowadzać ciasta. Zebrane przy tej okazji fundusze będą przeznaczone na wyjazd naszych zdolnych uczniów do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Nasi młodzi bohaterowie zajęli I miejsce w Ogólnopolskim Finale Odysei Umysłu. Jest to program edukacyjny realizowany w formie międzynarodowego konkursu. Głównym celem jest rozwój zdolności twórczych, jakie posiada każdy młody człowiek. Zachęcamy do wsparcia naszych uczniów.  
  • Po Mszy św. o godz. 12:30 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 16:30.
  • Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
  • O godz. 19.00 zapraszamy do kościoła na modlitwę uwielbienia JESUS HOUR. Jednocześnie informujemy, że w naszej parafii rozpoczęło się Seminarium Odnowy Wiary, na które można jeszcze dołączyć przychodząc na dzisiejszą modlitwę uwielbienia.
 2. W tym tygodniu:
 • W poniedziałek (8.05), uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Msze Święte o godz. 7.15, 8.00 i 18.00. O godz. 19.00 spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar”.
 • We wtorek (9.05), o godz. 19.15 spotkanie mężczyzn.
 • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Również w środę (10.05), o godz. 19.00 spotkanie wolontariatu.
 • W czwartek (11.05), o godz. 19.00 spotkanie biblijne.
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po Mszy wieczornej do 21.00.
 • W sobotę (13.05), po Mszy Świętej wieczornej NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE połączone z Litanią Loretańską.
 1. Nabożeństwa majowe w naszej parafii odprawiane są w niedzielę o godz. 17:30 a w tygodniu po wieczornej Mszy św.
 2. Dnia 20 maja (sobota) odbędzie się pielgrzymka naszej parafii do Narodowego Sanktuarium Św. Józefa do Kalisza. Zapisy u Pani Krystyny i Pani Marii. Można też zapisać się w zakrystii.
 3. Zapraszamy na weekend dla małżeństw od 2 do 4 czerwca w Krzydlinie Małej. Szczegóły i zapisy pod linkiem https://forms.gle/TYNiSNFk9cXA2CS29
 4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.