1. Dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej i pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12:30 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 16:30. Od godz. 19:00 w kościele Modlitwy Uwielbienia Jesus Hour. Przypominamy, że do dzisiaj można spełnić obowiązek przyjęcia Komunii wielkanocnej.
 2. Spotkanie Wolontariatu w środę po wieczornej Mszy św.
 3. W czwartek przeżywać będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało.
 • Porządek Mszy św.: 8:00, 9:30, 11:00 z procesją i 18:00; po procesji zakończonej procesji w kościele Podwyższenia Krzyża i w Marszowicach o 9:30.
 • Procesja po Mszy św. o godz. 11:00 do kościoła Podwyższenia Krzyża ulicami: Dolnobrzeską, Trzmielowicką, Płońskiego i Skoczylasa.
 • Próba sypania kwiatów we wtorek i środę po wieczornej Mszy św.
 • Prosimy też o przynoszenie kwiatów do sypania w czasie procesji do sióstr.
 • W oktawie Bożego Ciała procesja wokół kościoła po wieczornej Mszy św.
 • Koncert uwielbienia „wNiebogłosy” w Boże Ciało o godz. 19:30 na pl. Wolności.
 1. W przyszłą niedzielę będzie można wesprzeć naszych ministrantów i lektorów, którzy będą zbierać środki na wyjazd do Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Krakowie oraz na wrześniowe weekendowe rekolekcje. Ministranci będą też rozprowadzać gadżety wspólnotowe: kubki i notesy. Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej młodzieży.
 2. Proboszcz zaprasza na pielgrzymkę integracyjną do Rzymu i Toskanii (Piza, Bolonia, San Giminiano, Siena, biesiada w winnicy w Toskanii i wypoczynek nad morzem). Termin 23.09 – 01.10. Koszt 1250 zł. + 450 euro. Zapisy w zakrystii. Plan pielgrzymki do odebrania w zakrystii oraz do pobrania ze strony internetowej naszej parafii.
 3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.