OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dziękujemy o. Cezaremu Wieczorkowi, za wspólną modlitwę i głoszone słowo. Po Mszach św. ofiarami do puszek możemy wesprzeć jego działalność misyjną. 
 2. Nabożeństwo różańcowe w Niedzielę po Mszy św. o godz. 16:30, w tygodniu o 17:15.
 3. Dom na Skale zaprasza do wspólnej modlitwy w poniedziałek o godz. 19:30.
 4. Liderów wspólnot i grup parafialnych zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 19:00 do sali parafialnej
 5. W najbliższy czwartek młodzież naszej parafii przystąpi do sakramentu Bierzmowania. Uroczystej Mszy św. o godz. 18:00 przewodniczyć będzie Jego Ekscelencja ks. Abp Józef Kupny. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. W czwartek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 6. W piątek Msza św. i procesja fatimska z różańcem o godz. 18:00. Nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17:15.
 7. Rodziców dzieci od dziewiątego roku życia, którzy chcieliby, aby ich dzieci spotykały się i formowały w Oazie Dzieci Bożych, zapraszamy na spotkanie organizacyjne w sobotę o godz. 16:00 do sali parafialnej. Również w sobotę o godz. 19:15, w sali parafialnej, spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z grupy ks. Mariusza.
 8. Zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę do sanktuarium MB w Krzeszowie w sobotę 28.10. Koszt 50 zł. Szczegóły i zapisy u p. Marii (tel. 663 779 700)
 9. Zapraszamy także na wyjątkową pielgrzymkę szlakiem kolędy „Cicha Noc” i najładniejszych Jarmarków Adwentowych w czeskiej Pradze i Salzburgu w Austrii. W ramach pielgrzymki nawiedzenie kościoła, gdzie po raz pierwszy został wykonana kolęda „Cicha Noc” oraz możliwość wzięcia udziału w koncercie muzyki klasycznej w barokowej sali koncertowej w mieście Mozarta. Termin (weekendowo) 1 – 4.12. Koszt 750 zł. + 200 euro. Plan do odebrania w zakrystii lub do pobrania ze strony internetowej naszej parafii. Zapisy i wpłaty u p. Beaty Strzelczyk (tel. 605 115 841)    
 10. Kurs Nowe Życie w naszej parafii w dniach 20-22.10. prowadzić będzie Wspólnota Dom na Skale. To kurs, który pozwala odkrywać i doświadczać miłości Bożej. Szczegóły na parafialnym FB.
 11. W poniedziałek 16.10 przeżywać będziemy Święto Patronalne naszej Parafii – Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej. Już dzisiaj zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 18:00.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.