1. Dziękujemy ks. Piotrowi Rozpędowskiemu, za wspólną modlitwę i głoszone słowo i przygotowanie naszej parafii do Odpustu.
  2. Uroczystość Odpustowa przypada w poniedziałek. Porządek Mszy św. o godz. 7:15, 8:00, 9:30 i suma odpustowa o godz. 18:00, której przewodniczyć będzie ks. Tomasz Płukarski – Przewodnik Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej na Jasną Górę i Pieszej Pielgrzymki do Grobu św. Jadwigi Śl. w Trzebnicy. Po sumie odpustowej św. Jadwiga, będzie rozdawać wszystkim chleb ze smalcem lub miodem. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.  
  3. Zapraszamy Nabożeństwa różańcowe w Niedzielę po Mszy św. o godz. 16:30, w tygodniu o 17:15.
  4. Od dzisiaj wystawione są kartki wypominkowe do modlitwy za naszych zmarłych w listopadzie.
  5. Od przyszłej Niedzieli będziemy przyjmować intencje mszalne na rok 2024.
  6. Rozpoczynamy nowe przygotowanie do Bierzmowania. Rodziców uczniów klas ósmych i starszych, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do Bierzmowania, zapraszamy na spotkanie w kościele, w przyszłą Niedzielę o godz. 19:00.
  7. Po ŚDM w Lizbonie zawiązuje się Wspólnota Młodych przy naszej parafii, dlatego zapraszamy młodzież szkół średnich i wyższych na spotkanie w piątek o godz. 19:15 w sali za kościołem św. Krzyża. 
  8. Zapraszamy na wyjątkową pielgrzymkę szlakiem kolędy „Cicha Noc” i najładniejszych Jarmarków Adwentowych w czeskiej Pradze i Salzburgu w Austrii. W ramach pielgrzymki nawiedzenie kościoła, gdzie po raz pierwszy został wykonana kolęda „Cicha Noc” oraz możliwość wzięcia udziału w koncercie muzyki klasycznej w barokowej sali koncertowej w mieście Mozarta. Termin (weekendowo) 1 – 4.12. Koszt 750 zł. + 200 euro. Plan do odebrania w zakrystii lub do pobrania ze strony internetowej naszej parafii. Zapisy i wpłaty u p. Beaty Strzelczyk (tel. 605 115 841).
  9. Dzisiaj ogólnopolska zbiórka do puszek na wsparcie zdolnej a ubogiej młodzieży w ramach Fundacji Dzieła Trzeciego Tysiąclecia. Bóg zapłać za składane ofiary.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.