1. W Kościele powszechnym przeżywamy dzisiaj Niedzielę Misyjną, pamiętajmy w naszych modlitwach o misjach i misjonarzach. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę, które przeznaczone są na wsparcie misjonarzy.
  2. W minionym tygodniu uroczyście przeżywaliśmy Odpust. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w jego przygotowanie i przebieg uroczystości. Szczególne podziękowania dla p. Stanisława Kibały za ofiarowanie chleba, którym św. Jadwiga, dzieliła się z uczestnikami sumy odpustowej.
  3. Rodziców uczniów klas ósmych i starszych, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do Bierzmowania, zapraszamy na spotkanie w kościele dzisiaj o godz. 19:00.
  4. W poniedziałek wspólne uwielbienie i spotkanie w grupach prowadzone przez Dom na Skale o godz. 19:30 w sali parafialnej. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
  5. We wtorek o godz. 19:00 w sali parafialnej odbędzie się kolejne spotkanie presynodalne.
  6. Wystawione są kartki wypominkowe do modlitwy za naszych zmarłych w listopadzie.
  7. Od dzisiaj przyjmujemy intencje mszalne na rok 2024. Są jeszcze wolne intencje w tym roku.
  8. W sobotę parafialna pielgrzymka do Krzeszowa. Wyjazd o godz. 8:00 rano spod kościoła. Powrót około godz. 19:00.
  9. Zapraszamy na wyjątkową pielgrzymkę szlakiem kolędy „Cicha Noc” i najładniejszych Jarmarków Adwentowych w czeskiej Pradze i Salzburgu w Austrii. W ramach pielgrzymki nawiedzenie kościoła, gdzie po raz pierwszy został wykonana kolęda „Cicha Noc” oraz możliwość wzięcia udziału w koncercie muzyki klasycznej w barokowej sali koncertowej w mieście Mozarta. Termin (weekendowo) 1 – 4.12. Koszt 750 zł. + 200 euro. Plan do odebrania w zakrystii lub do pobrania ze strony internetowej naszej parafii. Zapisy i wpłaty u p. Beaty Strzelczyk (tel. 605 115 841).
  10. Dzisiaj ogólnopolskie liczenie wiernych tzw. Dominicantes.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.