1. Rozpoczynamy trzeci i ostatni tydzień Adwentu, zachęcamy do uczestniczenia w roratach, które odprawiane są od poniedziałku do soboty o godz. 6:45 oraz dla dzieci w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 18:00.
 2. Pamiętajmy również o przygotowaniu swojego serca na owocne i chrześcijańskie przeżywanie Świąt. Spowiedź w tym tygodniu w czasie każdej wieczornej Mszy św. (będzie spowiadało dwóch księży) oraz w sobotę od 16:00 do 18:00.
 3. W przyszłą Niedzielę przypada Wigilia Świąt Bożego Narodzenia. Msze św. do południa według stałego porządku. Nie będzie Mszy św. o godz. 16:30 i 18:00.
 4. Pasterki doprawiane będą o godz. 21:00 w Marszowicach, 22:00 w kościele św. Krzyża i w kościele parafialnym oraz o 24:00 w kościele parafialnym. Pamiętajmy, że udział w Pasterce nie jest wypełnieniem obowiązku udziału we Mszy św. w IV Niedzielę Adwentu. Pasterka jest już Mszą św. Święta Bożego Narodzenia.
 5. Wspólnota Lew Judy zaprasza na wspólne uwielbienie we wtorek o godz. 19:00 do sali parafialnej.
 6. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję charytatywną „drzewko miłosierdzia”, we wspólne wypiekanie pierniczków i w pomoc przy ustawianiu choinek. 
 7. W naszej parafii trwają zapisy na WIZYTĘ DUSZPASTERSKĄ (KOLĘDA 2024).  Zapisów można dokonać na dwa sposoby: 
 8. pierwszy to wypełnienie kartki (do pobrania w kościele) i złożenie w zakrystii,
 9. drugi to wypełnienie formularza przez internet (strona parafii lub parafialny Facebook). 

Zgłoszenia przyjmujemy do przyszłej Niedzieli włącznie, czyli do 24 grudnia. 

 • W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki i świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” a LSO rozprowadza sianko na wigilijny stół.
 • Zapraszamy na kurs finansowy Crown, który rozpocznie się w naszej parafii 9 stycznia. Szczegóły na stronie internetowej, parafialnym FB i na plakatach.
 • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.