1. Dzisiaj ostatni dzień roku. Uroczysta Msza św. na zakończenie roku z nabożeństwem dziękczynno-błagalnym o godz. 18:00. Nie będzie dzisiaj Mszy św. o godz. 16:30. Dzisiaj w czasie Mszy św. śpiewa chór Ad Dei Gloriam z Mińska na Białorusi. Koncert kolęd o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy
  2. Jutro pierwszy dzień Nowego 2024 Roku. Porządek Mszy św. jak w Niedzielę. Nie będzie Mszy św. o godz. 16:30. W kościele sw Krzyża Msza tylko o 11:00. A w Marszowicach Msza tylko o godz. 12:30.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź o 7:30 i 17:30. O godz. 8:00 Msza św. Arcybractwa Najświętszego Serca Pana Jezusa. 
  4. W sobotę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Porządek Mszy św. jak w każdą Niedzielę. Nie będzie Mszy św. o godz. 16:30 . Zapraszamy do wzięcia udziału w Orszaku Trzech Króli, który rozpocznie się po Mszy św. o godz. 11:00. W tym roku Orszaki ze Stabłowic i Złotnik przyjdą do naszej parafii. Pokłon Trzech Króli odbędzie się na podwórku plebani. Bardzo prosimy, aby przynieść ciasta, którymi będziemy mogli ugościć przybyłe Orszaki. Dochód ze sprzedaży koron i ciast przeznaczony będzie na rzecz fundacji L’arche (Arka).
  5. W uroczystość Trzech Króli po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy także na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu „Vita Est Speciosa”
  6. W zakrystii można już nabywać poświęcone kadzidło i kredę.
  7. Zapraszamy na kurs finansowy Crown. Kurs ten jest o tym co Biblia mówi o pracy, długach, inwestowaniu i nie tylko oraz jak zastosować te zasady w codzienności. Kurs rozpoczyna się 9 stycznia. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej parafii oraz na FB. 
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  9. Od wtorku 2 stycznia rozpoczynamy Wizytę Duszpasterską.