1. Przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy do lektury i modlitwy Słowem Bożym. W naszej parafii w każdy czwartek o godz. 19:00 odbywają się Spotkania Biblijne na które serdecznie zapraszamy. 
  • Wspólnota Dom na Skale, zaprasza do wspólnej modlitwy i rozmowy w grupach w poniedziałek o godz. 19:30. 
  • W naszym województwie trwają ferie zimowe. Na czas ferii (i z racji trwającej kolędy) kancelaria parafialna jest czynna w środy od 9:00 do 10:00 i popołudniu od 16:00 do 17:30. Natomiast we wtorki i czwartki pilne sprawy można załatwić po wieczornej Mszy św.
  • Nauki przed małżeńskie w tym roku w naszym dekanacie odbędą się w trzech sesjach: I od 3 lutego; II od 6 kwietnia; III od 21.09. Szczegóły w gablotach i na stronie internetowej naszej parafii w zakładce małżeństwo.  
  • W niedzielę, 28 stycznia 2024 r. wolontariusze Towarzystwa Miłośników Kultury Kresowej z Wrocławia będą kwestować przy kościołach naszej Parafii na cel ratowania niszczejących cmentarzy kresowych na Ukrainie. Pomimo trwającej wojny pojadą tam, jak co roku, w okresie letnim, aby remontować i porządkować cmentarze w Kołomyi i w rejonie Lwowa, w Starym Siole i Zimnej Wodzie. Członkowie Towarzystwa staną z puszkami, przed kościołami, po każdej mszy św.
  • Również w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św., zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru Spotkanie.
  • W naszej parafii trwa Wizyta Duszpasterska. Plan kolędy na drugi tydzień wywieszony jest w gablotach i dostępny na stronie internetowej i FB. 
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.