1. Dzisiaj po wieczornej Mszy św., zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru Spotkanie z parafii pw. Św. Augustyna we Wrocławiu.
  2. Dzisiaj również wolontariusze Towarzystwa Miłośników Kultury Kresowej z Wrocławia będą kwestować przy kościołach naszej Parafii na cel ratowania niszczejących cmentarzy kresowych na Ukrainie. Pomimo trwającej wojny pojadą tam, jak co roku, w okresie letnim, aby remontować i porządkować cmentarze w Kołomyi i w rejonie Lwowa, w Starym Siole i Zimnej Wodzie. Członkowie Towarzystwa staną z puszkami, przed kościołami, po każdej Mszy św.
  3. Spotkania biblijne w każdy czwartek o godz. 19:00 w salce parafialnej. Oaza dla dzieci również w każdy czwartek o godz. 19:00 w sali parafialnej. Serdecznie zapraszamy.
  4. W piątek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 8:00, 9:30, 18:00 i 19:30. Msza św. dla dzieci w kościele św. Krzyża o godz. 18:00. Na każdej Mszy św. poświecenie gromnic. Jest to także I piątek miesiąca. Spowiedź od 7:30 oraz od 17:30. Święto Ofiarowania Pańskiego to również Dzień Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy w modlitwie o naszych Siostrach: Cecyli, Anieli i Maksymilianie, które tego dnia odnawiają swoje śluby zakonne.
  5. W sobotę zmiana Tajemnic Żywego Różańca o godz. 17:00. Po wieczornej Mszy św. katecheza przedchrzcielna. 
  6. W przyszłą Niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu od 13:30 do 16:30. Wspólne uwielbienie Jesus Hour od 19:00.
  7.  Kancelaria parafialna jeszcze w tym tygodniu czynna będzie w środy od 9:00 do 10:00 i popołudniu od 16:00 do 17:30. Natomiast we wtorki i czwartki pilne sprawy można załatwić po wieczornej Mszy św.
  8. W naszej parafii rozpoczynamy dodatkową Wizytę Duszpasterską. Księża indywidualnie kontaktować będą się z rodzinami, które wyraziły wolę przyjęcia kolędy w terminie dodatkowym. 
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.