V Niedziela zwykła 

  1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od 13:30 do 16:30. Uwielbienie Jesus Hour o godz. 19:00.
  2. W najbliższą środę kancelaria parafialna czynna tylko popołudniu od 16:00 do 17:30. 
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy ks. Łukasza w sobotę o 19:00.
  4. W przyszłą Niedzielę 11 lutego przezywać będziemy Światowy Dzień Chorego. Na Mszy św. o godz. 12:30 będziemy modlić się w intencji chorych z naszej parafii i tych, którzy nimi się opiekują. W czasie tej Mszy zostanie także udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych. Po Mszy zapraszamy do sali parafialnej na kawę, herbatę i ciasto.
  5. Zapraszamy na parafialny wyjazd w Beskid Żywiecki: Sanktuaria Maryjne w Rychwałdzie i Szczyrku, Żywiec, Wisła, Koniaków. Termin 3 – 5 maja. Koszt 700 zł. Szczegółowy plan w gablotach, na FB, stronie internetowej i w zakrystii. Zapisy u p. Beaty Strzelczyk 605115841
  6. Zakończyliśmy w naszej parafii Wizytę Duszpasterską. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy przyjęli nas w swoich domach. Dziękujemy za serdeczne rozmowy, sugestie co do funkcjonowania naszej parafii. Dziękujemy za złożone ofiary. 
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.