1. Zachęcamy do wspólnej modlitwy nabożeństwami wielkopostnymi. Gorzkie żale dzisiaj o 17:15. Drogi krzyżowe w piątek po Mszy św. o godz. 8:00, o 17:00 dla dzieci oraz o godz. 20:00.
  2. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w V Niedzielę Wielkiego Postu 17 marca i prowadzić je będzie ks. Piotr Rozpędowski. Rekolekcyjny dzień spowiedzi we wtorek 19 marca. Droga krzyżowa ulicami naszej parafii 22 marca.
  3. W poniedziałek odbędzie się w naszym kościele Rejonowe Spotkanie Synodu Archidiecezji Wrocławskiej. Serdecznie zapraszamy o godz. 19:15 do wysłuchania katechezy, wspólnego uwielbienia i na poczęstunek do sali parafialnej. 
  4. Wspólnota Lew Judy zaprasza na wspólną modlitwę i uwielbienie we wtorek o godz. 19:00 w sali parafialnej.
  5. Poradnia Rodzinna zaprasza serdecznie Rodziców z małymi dziećmi na cykl bezpłatnych warsztatów pt. „Rodzicem jestem”. Spotkania poprowadzą specjaliści, którzy opowiedzą o rozwoju dziecka, sposobach na jego wspieranie, o wyzwaniach rodzicielstwa i tym, jak sobie z nimi radzić. Zapraszamy na spotkania Mamy z maluszkami, Ojcowie też są mile widziani. Warsztaty rozpoczynają się 06.03.2024 r. o godz. 10.00 w sali parafialnej. Więcej szczegółów na plakatach i na stronie www.poradnialesnica.pl
  6. Zapraszamy na parafialny wyjazd w Beskid Żywiecki: Sanktuaria Maryjne w Rychwałdzie i Szczyrku, Żywiec, Wisła, Koniaków. Termin 3 – 5 maja. Koszt 700 zł. Szczegółowy plan w gablotach, na FB, stronie internetowej i w zakrystii. Zapisy u p. Beaty Strzelczyk 605115841
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.