1. Zachęcamy do wspólnej modlitwy nabożeństwami wielkopostnymi. Gorzkie żale dzisiaj o 17:15. Drogi krzyżowe w piątek po Mszy św. o godz. 8:00, o 17:00 dla dzieci oraz o godz. 20:00. Zachęcamy również do adoracji Najświętszego Sakramentu w piątek od 19:00 do 20:00.
  2. Dzisiaj I Niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 13:30 do 16:30. Uwielbienie Jesus Hour o godz. 19:00.
  3. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz jałmużnę postną. Bóg zapłać za składane ofiary.
  4. Poradnia Rodzinna zaprasza serdecznie mamy z małymi dziećmi na cykl bezpłatnych warsztatów pt. „Rodzicem jestem”. Spotkania poprowadzą specjaliści, którzy opowiedzą o rozwoju dziecka, sposobach na jego wspieranie, o wyzwaniach rodzicielstwa i tym, jak sobie z nimi radzić. Zapraszamy na spotkania Mamy z maluszkami, Ojcowie też są mile widziani. Warsztaty rozpoczynają się 06.03.2024 r. o godz. 10.00 w sali parafialnej. Więcej szczegółów na plakatach i na stronie www.poradnialesnica.pl
  5. Od kwietnia w naszej parafii rozpocznie się cykl warsztatów pod nazwą „Odnaleźć siebie w relacjach”, których celem jest rozwój umiejętności w zakresie porozumiewania się z innymi. Warsztaty oparte są na koncepcji amerykańskiego psychologa, Marshalla Rosenberga, która zakłada, że w skutecznej komunikacji konieczna jest umiejętności głębokiego zrozumienia i szacunku dla emocji i potrzeb własnych oraz osoby, z którą rozmawiamy. Szczegóły na stronie parafii i parafialnym FB.
  6. Zapraszamy na parafialny wyjazd w Beskid Żywiecki. Termin 3 – 5 maja. Koszt 700 zł. Szczegółowy plan w gablotach, na FB, stronie internetowej i w zakrystii. Zapisy u p. Beaty Strzelczyk 605115841
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.