1. Dziś w naszej parafii gościmy ks. Mirosława Stanka wraz z młodzieżą skupioną w Wolontariacie Misyjnym Salvator. Po Mszy św. zapraszają na kiermasz misyjny, gdzie przez nabycie pamiątek przywiezionych z misji i materiałów misyjnych będzie można wspomóc ich działalność.
  2. Zachęcamy do wspólnej modlitwy nabożeństwami wielkopostnymi. Gorzkie żale dzisiaj o 17:15. Drogi krzyżowe w piątek po Mszy św. o godz. 8:00, o 17:00 dla dzieci oraz o godz. 20:00. Zachęcamy również do adoracji Najświętszego Sakramentu w piątek od 19:00 do 20:00.
  3. Spotkanie Rady Parafialnej we wtorek o godz. 19:00 w sali parafialnej.
  4. Nabożeństwo fatimskie w środę po wieczornej Mszy św.
  5. W przyszłą Niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. dr Piotr Rozpędowski. W Niedzielę nauki ogólne na wszystkich Mszach św. z wyjątkiem Mszy św. o godz. 11:00 w kościele parafialnym i kościele św. Krzyża – tu nauki dla dzieci. Szczegółowy plan rekolekcji w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii. Spowiedź rekolekcyjna we wtorek 19 marca od 8:00 – 9:30 oraz od 18:00 do 20:00. 
  6. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz jałmużnę postną. Bóg zapłać za składane ofiary.
  7. Poradnia Rodzinna zaprasza serdecznie na cykl bezpłatnych warsztatów dla małżonków prowadzonych przez specjalistów – doradcę życia rodzinnego i psychologa. W ramach 6 spotkań omówione zostaną m.in. zasady dobrej komunikacji, sposoby radzenia sobie z konfliktami, języki miłości i temperamenty, różnice damsko-męskie w postrzeganiu świata i jakie to ma znaczenie w codzienności oraz inne tematy, z którymi na co dzień spotykają się małżonkowie. Warsztaty rozpoczną się w środę, 13.03.2024 o godz. 18.00. Na warsztaty obowiązują zapisy. Więcej szczegółów na plakatach, Facebooku i stronie www.poradnialesnica.pl
  8. Zostały już ostatnie miejsca na parafialny wyjazd w Beskid Żywiecki. Szczegółowy plan w gablotach, na FB, stronie internetowej i w zakrystii. 
  9. 15 kwietnia minie rok od święceń biskupich biskupa Piotra. 13 kwietnia zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium Cudu Eucharystycznego w Legnicy oraz na spotkanie i wspólną Mszę św. z bp Piotrem z racji I rocz. sakry biskupiej. Wyjazd o godz. 8:30. Powrót około 18:00. Koszt 60 zł. zapisy u p. Marii tel. 663 779 700
  10. Dzieci od II do VIII klasy zapraszamy na parafialną wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Wycieczka odbędzie się w sobotę 27 kwietnia. Koszt 50 zł. zapisy w Źródełku i w zakrystii.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.