1. Rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. dr Piotr Rozpędowski. Dzisiaj nauki ogólne na wszystkich Mszach św. z wyjątkiem Mszy św. o godz. 11:00 w kościele parafialnym i kościele św. Krzyża – tu nauki dla dzieci. W poniedziałek, wtorek i środę nauki ogólne na Mszach św. o godz. 7:15, 9:30, 18:00 i 19:30. Nauki dla dzieci w poniedziałek i wtorek o godz. 17:00 (bez Mszy św.) Szczegółowy plan rekolekcji w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii. Spowiedź rekolekcyjna we wtorek 19 marca od 8:00 – 9:30 oraz od 18:00 do 20:00.
  2. Kancelaria parafialna w czasie rekolekcji będzie nieczynna. Pilne sprawy będzie można załatwić po Mszy o godz. 18:00. 
  3. Wspólnota Lew Judy zaprasza na wspólne uwielbienie (z racji na rekolekcje) w przyszły wtorek 26 marca o godz. 19:00. 
  4. W piątek po Mszy św. o godz. 18:00 z Drogą krzyżową wyjdziemy na ulice naszej parafii. Trasa ulicami: Wolską, Dolnobrzeską, Trzmielowicką, Rubczaka i ulicą Skoczylasa dojedziemy do kościoła św. Krzyża, gdzie nastąpi zakończenie nabożeństwa. W kościele Droga krzyżowa tylko po Mszy św. o godz. 8:00.
  5. Młodzież naszej parafii zapraszamy na Dekanalny Dzień Skupienia dla Młodzieży, który odbędzie się w sobotę w naszym kościele. Rozpocznie się o godz. 10:00 a zakończy ok. godz. 15:00. Szczegóły na plakatach.
  6. W przyszłą Niedzielę poświęcenie palm na wszystkich Mszach św. Uroczysta procesja z plamami w kościele parafialnym na Mszy św. o godz. 11:00 i 12:30.
  7. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz jałmużnę postną. Bóg zapłać za składane ofiary.
  8. W naszej parafii działa osiem Róż różańcowych. Zapraszamy osoby chętne do włączenia się do wspólnej modlitwy w ramach Żywego Różańca (to zobowiązanie do codziennego odmówienia jednej dziesiątki różańca w wyznaczonych intencjach) Szczegóły u księdza proboszcza.
  9. Od dzisiaj do przyszłej Niedzieli trwa akcja Wolontariatu „Torba miłosierdzia”. W przedsionku kościoła wystawione są potrzebne produkty żywnościowe dla przygotowania paczek dla ubogich parafian. Zakupione rzeczy można przynosić do przyszłej Niedzieli włącznie do sali parafialnej. Bóg zapłać za pomoc.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.