1. Dziękujemy ks. dr Piotrowi Rozpędowskiemu, za głoszone dzisiaj słowo i wspólną modlitwę.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się Seminarium Odnowy Wiary, które składa się z 9 spotkań, w czasie których uczestnik może odnowić swoją modlitwę i doświadczenie Boga. Serdecznie zapraszamy po wieczornej Mszy św. w sali parafialnej.
  3. Zapraszamy na spotkania odbywające się w tygodniu:

Uwielbienie prowadzone przez Wspólnotę Lew Judy we wtorek o 19:00.

Oaza Dzieci Bożych w czwartek o 19:00.

Spotkanie Biblijne w czwartek o 19:00.

Spotkanie młodzieży w piątek o godz. 19:15.

Spotkanie ministrantów, lektorów i ceremoniarzy w piątek o 19:15.

  • Zapraszamy także na cotygodniowe nabożeństwa:

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek po wieczornej Mszy do godz. 21:00.

4. Mamy z małymi dziećmi zapraszamy na spotkania integracyjne, które pozwoli im spotkać się w większym gronie, poznać się z innymi mamami z okolicy, porozmawiać o dzieciach i nie tylko, ale także spędzić miło czas przy kawie. Spotkanie w odbędzie się w sali parafialnej w najbliższą środę o godz. 10.00. Spotkania są bezpłatne, nie wymagają zapisów, wystarczy przyjść z dziećmi. Więcej szczegółów na parafialnym Facebooku.

5. Podczas ostatniej Rady Parafialnej, podjęto decyzję o wymianie nagłośnienia w kościele parafialnym. Obecne nagłośnienie działa od dwudziestu dwóch lat i choć na pozór wydaje się, że dobrze nagłaśnia, to jednak sam sprzęt jest już bardzo mocno zużyty i w każdej chwili może przestać działać. Dlatego na przełomie kwietnia i maja zostanie zainstalowane nowe cyfrowe nagłośnienie. Koszt inwestycji to 80 tys. złotych. Prosimy o wsparcie tego przedsięwzięcia, za które z góry dziękujemy.

6. Przyszła Niedziela będzie „Słodką Niedzielą” prowadzoną przez parafialny Wolontariat. Zachęcamy po Mszach św. do nabywania ciasta, z którego dochód będzie przekazany na pomoc najbiedniejszym parafianom. 

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.