1. Rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Zachęcamy do modlitwy w intencji nowych powołań. 
  2. Modlitwy Wspólnoty Dom na Skale i spotkania w grupach w poniedziałek o 19:30.
  3. W sobotę Mszą św. o godz. 7:15 rozpocznie się parafialna wycieczka dla dzieci do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Powrót ok. 23:00.
  4. Rodziców dzieci z klas czwartych zapraszamy na spotkanie przed rocznicą I Komunii św. w przyszłą Niedzielę o godz. 19:00 w kościele.
  5. Mamy z małymi dziećmi zapraszamy na spotkania integracyjne w środę o godz. 10.00. Spotkania są bezpłatne, nie wymagają zapisów, wystarczy przyjść z dziećmi. Więcej szczegółów na parafialnym Facebooku.
  6. Specjaliści z Poradni Rodzinnej zapraszają na cykl warsztatów dla rodziców nastolatków. Na warsztatach m.in. o rozwoju dzieci w tym wieku, o tym, jak rozmawiać, wspierać, a także stawiać mądrze granice. Poruszone zostaną także tematy związane ze zdrowiem psychicznym nastolatków oraz profilaktyką uzależnień. Porozmawiamy o tym, jak wspierać mądre korzystanie z sieci przez młodych ludzi. Cykl warsztatów obejmuje 6 spotkań. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, obowiązują zapisy. Pierwsze spotkanie odbędzie się 08.05.2024r. o godz. 18.00. Więcej szczegółów na www.poradnialesnica.pl i w mediach społecznościowych Parafii.
  7. Tydzień temu rozpoczęło się Seminarium Odnowy Wiary, chętnych zapraszamy dzisiaj o 19:00 do sali parafialnej.  
  8. Dzisiaj pierwsza w tym roku „Słodka Niedziela” prowadzona przez parafialny Wolontariat. Zachęcamy po Mszach św. (od 9:30) do nabywania ciasta, z którego dochód będzie przekazany na pomoc najbiedniejszym parafianom. Zapraszamy do domu parafialnego.
  9. Podczas ostatniej Rady Parafialnej, podjęto decyzję o wymianie nagłośnienia w kościele parafialnym. Obecne nagłośnienie działa od dwudziestu dwóch lat i choć na pozór wydaje się, że dobrze nagłaśnia, to jednak sam sprzęt jest już bardzo mocno zużyty i w każdej chwili może przestać działać. Dlatego na przełomie kwietnia i maja zostanie zainstalowane nowe cyfrowe nagłośnienie. Koszt inwestycji to 80 tys. złotych. Prosimy o wsparcie tego przedsięwzięcia, za które z góry dziękujemy. 
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.