Wniebowstąpienie Pańskie

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiane są w niedzielę o godz. 17:30, w tygodniu po wieczornej Mszy św. a w środy w czasie Nowenny do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18:00. W tym tygodniu w ramach nabożeństwa majowego Nowenna do Ducha Świętego.
  2. W poniedziałek po Mszy św. o 18:00 nabożeństwo i procesja fatimska. Na Mszy św. wprowadzimy do naszego kościoła relikwie św. Jana Pawła II w 43. rocznicę zamachu na jego życie. Również w poniedziałek Wspólnota Dom na Skale zaprasza na modlitwę i spotkania w grupach o 19:30 w sali parafialnej.
  3. Wspólnota młodzieży w naszej parafii zaprasza na wyjątkowe wielkanocne nabożeństwo „Droga Światła”, które odprawione będzie w piątek o godz. 20:00. 
  4. W najbliższą sobotę na Mszy św. o godz. 11:00, pierwsza grupa dzieci z klas III, przystąpi do I Komunii św. Otoczmy te dzieci i ich rodziny naszą modlitwą.
  5. W przyszła Niedzielę przeżywać będziemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Na Mszy św. o 12:30 będziemy dziękować Panu Bogu za dar kapłaństwa w kolejne rocznice święceń naszych księży. Również w przyszłą Niedzielę rozpoczyna św. Synod naszej Archidiecezji. Uroczyste rozpoczęcie w kościele NMP na Piasku o godz. 14:00 konferencją a później o 15:00 przemarszem do katedry i Mszą św.
  6. Zapraszamy na Pielgrzymkę do Włoch (Półwysep Gargano, Asyż, Monte Cassino, Pompeje, San Giovani Rotondo – grób św. Ojca Pio, Monte San Angelo, Lanciano – cud eucharystyczny, Rimini, kolacja w winnicy, wypoczynek nad morzem) Termin 29.09 – 8.10. Koszt 1000 zł. + 600 euro. Zapisy u p. Beaty Strzelczyk pod numerem 605 115 841. Plan dostępny w zakrystii i do pobrania ze strony internetowej parafii.
  7. W kościele parafialnym kończą się prace przy instalacji nowego cyfrowego nagłośnienia. Koszt inwestycji wynosi 80 tys. zł. Dziękujemy wszystkim wspierającym tą inwestycję i o wsparcie prosimy. 
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.