1.  W miniony czwartek przeżywaliśmy Boże Ciało. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie, budowanie ołtarzy i przebieg procesji. Dziękujemy wszystkim za świadectwo wiary i miłości do Pana obecnego w Eucharystii.
  2. Trwamy w oktawie Bożego Ciała. Zapraszamy do czwartku włącznie na procesje wokół kościoła połączoną z nabożeństwem czerwcowym, po wieczornej Mszy św. Dzisiaj procesja i nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. o godz. 12:30. O 19:00 zapraszamy na uwielbienie Jesus Hour.
  3. Ponieważ zakończyły się przygotowania dzieci do I Komunii św., dlatego od dzisiaj do końca wakacji nie będzie Mszy św. w kościele św. Krzyża o godz. 11:00.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to także I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 7:30 i 17:30. O godz. 8:00 Msza św. Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ. Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21:00.
  5. W sobotę wspomnienie Niepokalanego serca Maryi.
  6. Chłopców pragnących zostać ministrantami zapraszamy na pierwsze spotkanie w piątek o godz. 16:00 w kościele.
  7. Mamy z małymi dziećmi zapraszamy na spotkania integracyjne w środę o godz. 10.00. Spotkania są bezpłatne, nie wymagają zapisów, wystarczy przyjść z dziećmi. Więcej szczegółów na parafialnym Facebooku.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.