1. Dziękujemy ks. Piotrowi Rozpędowskiemu za głoszone dzisiaj słowo i wspólną modlitwę.
  2. Dzisiaj „Słodka Niedziela”. Zapraszamy na pyszne ciasta od Mszy św. o godz. 9:30. Dochód ze sprzedaży ciast przeznaczony jest na pomoc dla najuboższych parafian.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusa, które odprawiane są w Niedzielę o 17:30 a w tygodniu po wieczornej Mszy św.
  4. Rozpoczynamy przegotowania do festynu parafialnego i II turnieju o Puchar Plebana, który odbędzie się w sobotę 14.09. Zapraszamy wszystkich chcących włączyć się w przygotowania na spotkanie organizacyjne w poniedziałek o godz. 19:00.
  5. Wspólnota Lew Judy zaprasza na Uwielbienie we wtorek o godz. 19:00 przy grocie.
  6. W najbliższą środę na Mszy św. o godz. 18:00 61 młodych z naszej parafii przyjmie sakrament Bierzmowania. Otoczmy ich naszą modlitwą. W związku z Bierzmowaniem w środę popołudniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. Nie będzie nowenny do MB Nieustającej Pomocy a nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:00.
  7. Dzieci i rodziców zapraszamy na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 7:15.
  8. Od przyszłej Niedzieli obowiązywać będzie wakacyjny porządek nabożeństw. W Niedzielę nie będzie Mszy św.: o godz. 16:30 w kościele parafialnym, o 9:30 w Marszowicach oraz o 11:00 w kościele św. Krzyża.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.